آموزش وردپرس

با آموزش وردپرس به صورت عملی و قدم به قدم یاد خواهید گرفت چگونه سایت حرفه ای برای خود راه اندازی کنید.
اما نکته مثبت آموزش ما کجاست؟
همه ویدئوها نسخه جدید وردپرس در سال 1401 ضبط شده است.
پس نگران آموزش های قدیمی و یاد نگرفتن بخش های نسخه جدید نباشید.


تمام چیزی که نیاز یاد بگیرید از پایه ای ترین تا حرفه ای ترین ترفند های طراحی با بیان ساده در این دوره وجود دارد.
پس بیایید شروع کنیم…

آموزش وردپرس

فصل اول

آموزش وردپرس مقدماتی

در این فصل آموزش وردپرس از موارد اولیه شامل نصب و راه اندازی وردپرس شروع می شود تا آموزش کار با قسمت های مختلف وردپرس ادامه دارد.
این فصل می تواند به جرئت گفت مهمترین و اساسی ترین بخش های آموزش وردپرس است که نیاز میباشد با دقت جلسات را دنبال کنید.
اگر تازه شروع به یادگیری وردپرس کرده اید یا اطلاعات کمی از بخش های مختلف وردپرس دارید این فصل مهم و پایه ای را مشاهده کنید.


یادتان باشد حتما همراه با جلسات به صورت عملی کارهای گفته شده را انجام دهید چرا که جلسات به هم مرتبت بوده و برای یادگیری طراحی سایت حرفه ای تمرین و عمل به جلسات ضرورت دارد.

آموزش های مبتدی و اولیه وردپرس

فصل دوم

آموزش طراحی سایت با وردپرس

در فصل دوم از آموزش وردپرس می خواهیم طراحی سایت را شروع کنیم، پس از جلسات پایه ای طراحی سایت و آشنایی با ابزارهای مختلف شروع می کنیم.
این فصل تا مباحث حرفه ای کار با ابزارهای مهم طراحی سایت ادامه پیدا خواهد کرد و در انتهای این فصل می توانید سایت طراحی دلخواه خود را طراحی کنید.
آموزش طراحی سایت با وردپرس را می توانید در این بخش بسیار مهم یاد بگیرید همراه با آموزش ابزارهای طراحان سایت و ترفندهای طراحی که در این فصل یادخواهید گرفت.

آموزش طراحی سایت با وردپرس

وردپرس به زبان ساده

وردپرس یک سیستم معروف جهانی است که با کمک آن می توانید انواع سایت ها را بدون کدنویسی خودتان طراحی کنید و امکانات مختلف به سایتتان اضافه کنید و با کمک وردپرس سایت خود را مدیریت کنید.

آموزش وردپرس بدونه هزینه و رایگان شاید بعضی ها کم ارزش به آن نگاه کنند اما در این صفحه اینطور نیست، آموزشی که به رایگان ارائه می شود بارها اپدیت شده و به مباحث و ترفندهایی میپردازد که حتی در دوره های پولی هم نمی توان پیدا کرد.

این دوره آموزش رایگان وردپرس تنها به ساخت سایت نمی پردازد و به مباحث فراتر از آن مثل تکنیک های طراحی سایت، ترفندهای وردپرس و بهترین راهکارهای طراحی آموزش داده می شود و قرار است از صفر تبدیل به یک وردپرس کار و طراح سایت حرفه ای شوید.

آموزش وردپرس

دوره جامع آموزش وردپرس از مقدماتی تا فوق پیشرفته در همین صفحه توسط پدرام تبریزی تدریس می شود. کمی پایین تر می توانید فهرست را مشاهده کنید و سرفصل ها را بخوانید همچنین هر جلسه به صورت ویدئو بوده و می توانید از همین الان یادگیری وردپرس را شروع کنید.

با وردپرس چه سایت هایی می توان ساخت؟

وردپرس طی چند سال اخیر آنقدر پیشرفت کرده که به جرئت می توان گفت در هر موضوعی با آن می توانید سایت بسازید، از سایت های فروشگاهی گرفته تا خدماتی و تولیدمحتوا یا سایت های رزرو هتل و بلیط یا سایت های اگهی و کاریابی می تواننید با کمک وردپرس بسازید.

در این دوره یاد خواهید گرفت در هر حوزه چگونه سایت بسازید و به عنوان متخصص طراحی سایت با وردپرس چطور در هر حوزه کاری یک سایت فوق حرفه ای با ظاهر شیک بدون کدنویسی بسازید، که تنها با دیدن جلسات همین دوره آموزشی امکان پذیر است با من همراه باشید تا تمام رازهای طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی را یاد بگیرید.

یادگیری وردپرس کامل و جامع با فیلم

این دوره آموزش رایگان وردپرس به صورت کامل و قدم به قدم می باشد. هر چند وقت یک بار ویدئوها را بروز می کنیم پس این دوره کاملا جدید و بروز است. از پایه ای ترین موضوعات شروع میشه تا حرفه ای ترین ترفند های طراحی سایت با وردپرس.

می خواهید طراحی سایت با وردپرس را یاد بگیرید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ دوره آموزش وردپرس ما برای مبتدیان ساخته شده و تا حرفه ای ترین مباحث طراحی سایت پیش میرود.

آموزش وردپرس و یادگیری ساخت سایت بدون کدنویسی کاری بسیار ساده اما پر از جزئیات می باشد که فرق یک طراح سایتی که مشتریان زیادی دارد با فردی مشتریان کمی سفارش میدهند دقیقا همین موضوع است، دقت به جذئیات طراحی سایت برای ساخت سایت های زیبا و امکانات گسترده که در مباحث پیشرفته همین صفحه آموزش داده می شود، پس جلسات را با دقت دنبال نمایید.

یک نکته مهم برای تازه کاران:

وردپرس یک دنیای بزرگی است که شاید با کمی کار با آن و پیشرفت در وردپرس می توانید تمام موارد را یاد بگیرید. اما توجه کنید که وردپرس جزئیات زیادی برای بهتر شدن سایت های شما دارد جدا از آن بحث طراحی سایت و ترفندهایی که در جلسات فصل سوم آموزش وردپرس گفته می شود بسیار مهم بوده و با کمک آن می توانید سایت های بسیار حرفه ای تری بسازید.

بعد از گذراند این دوره فراموش نکنید به منابعی که در طول دوره معرفی می شود مراجعه نمایید. همچنین ایران تمز تعداد زیادی مقالات آموزش وردپرس به صورت رایگان وجود دارد که می توانید استفاده نمایید.

سیستم مدیریت محتوا سایت چیست؟

سیستم مدیریت محتوا یعنی سیستمی که بتوانید با آن سایت خود را راه اندازی کنید و آن را مدیریت کنید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتواست که با آن می توانید به راحتی سایت خود را بسازید و آن را بدون کدنویسی و به زبان فارسی مدیریت کنید. بهترین و محبوبترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد.

وردپرس چیست؟

سیستم مدیریت محتوا وردپرس با اختلاف محبوب ترین سایت ساز جهان است که در جلسه اول این دوره با آمارهای استفاده از سایت سازها آشنا خواهید شد.

دلایل پیشرفت و محبوبیت وردپرس عوامل مختلفی بودند مثلا رایگان بودن آن، انعطاف پذیر بودن آن، امنیت و سئو بی نظیر آن باعث شده چندین سال صدر جدول سیستم های مدیریت محتوا و سایت ساز ها بیاید.

با توجه به پیشرفت روزانه وردپرس و حجم بسیار بالایی که در سطح وب دارد قرار نیست سیستم دیگری جایگذین آن شود و با خیالت راحت می توانید بهترین و محبوبترین سایت ساز دنیا را یاد بگیرید و استفاده کنید.

هزینه استفاده از وردپرس کاملا رایگان می باشد و بدون پرداخت مبلغی می توانید آن را داشته باشید و سایتتان را بسازید که در این آموزش وردپرس توضیح داده شده است. همچنین با وجود هزارن تم و افزونه می توانید سایتتان را به هر شکلی دربیاورید و یا هر امکانی را اضافه کنید.

پیش نیاز های این دوره چیست؟

برای گذراندن این دوره یک اینترنت و کامپیوتر کافی است تا بتوانید تا انتهای دوره را یاد بگیرید. تمام موارد از صفر توضیح داده خواهد شد و دوره آموزش وردپرس هیچگونه پیش نیاز دیگری ندارد.

چرا این دوره را انتخاب کنیم؟

این دوره کامل و جامع می باشد یعنی از موارد اضافه ای که قرار نیست استفاده کنید پرهیز شده و از طرفی موضوعات مهم و ترفندهای مختلف طراحان سایت با وردپرس، در جلسات مختلف گنجانده شده تا یک دوره کامل در سطح صفر تا پیشرفته بوجود بیاورد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای تمام افراد با هر سطح دانشی و در هر سنی مناسب است و با توجه به فارسی بودن تمام بخش ها نیاز به دانش زبان انگلیسی هم نمی باشد. تفاوتی ندارد در چه سنی باشید و یا سطح دانش شما در اینترنت چقدر باشد شما می توانید از صفر آموزش وردپرس را مشاهده کنید و طراحی سایت را یاد بگیرید.

روش های کسب درآمد از طراحی سایت

با یادگیری دوره وردپرس می توانید از راه های مختلف کسب درآمد کنید. که در ادامه چند تا از این نوع شغل ها را معرفی می کنم:

 • گرفتن پروژه طراحی سایت
 • ساخت سایت در موضوعات مختلف
 • فریلنسر وردپرس
 • مدیریت سایت های وردپرسی

بهترین نوع کسب درآمد از طراحی سایت با وردپرس می تواند گرفتن پروژه طراحی سایت و ساخت سایت و کسب درآمد از آن باشد.

می توانید با گرفتن پروژه از مشتریان می توانید با طراحی سایت انجام دهید و هزینه تخصص خود را دریافت کنید. درآمد طراحان سایت با وردپرس بستگی به مشتریان خود متغییر می باشد که بعد از آموزش وردپرس در این صفحه می توانید این تخصص را بدست بیاورید.

در نوع دیگر که پیشنهاد ما است، برای خود سایت بسازید و از آن درآمدزایی بالایی داشته باشید که با توجه به موضوع کاری سایت در حوزه های فروشگاهی، محتوامحور، آموزشی و خدماتی و زیر شاخه آن همچنین جایگاه سایت شما می تواند متغییر باشد.

قدم بعد از دوره آموزش رایگان وردپرس

با گذراندن دوره آموزش وردپرس شما تبدیل به یک متخصص وردپرس و طراح سایت شده اید و می توانید برای خود سایت در موضوعات مختلف راه اندازی کنید و پروژه های ساخت سایت دریافت کنید اما قبل از آن حتما تمرینات لازم را داشته باشید و به لینک های آموزشی زیر سر بزنید.

این دوره مناسب تمام افراد در هر سطح دانشی از اینترنت می باشد چرا که مباحث آموزش وردپرس از پایه ای ترین موارد شروع خواهد شد تا تمام افراد رایگان بتوانند از آن استفاده کنند و هزینه های گران طراحی سایت را نپردازند و همچنین برای خود یک تخصص داشته باشند.

به جرئت می توان گفت این دوره آموزش وردپرس کامل و جامع ترین دوره طراحی سایت است که به صورت رایگان ارائه کرده ایم. در این صفحه هرگونه آپدیتی از طرف وردپرس ارائه شود به صورت رایگان یک جلسه آموزشی اضافه خواهد شد و می توانید هر چند وقت یک بار به این صفحه مراجعه کرده و جلسه جدید را مشاهده کنید.

منابع تکمیلی

 • واژه نامه وردپرس

  این قسمت واژه نامه وردپرس است که اصطلاحات مبتدی وردپرس و طراحی سایت جمعاوری شده و برای وردپرس کاران تازه کار پیشنهاد می شود این اصطلاحات را بلد باشند تا به واژه ها و مباحث ابتدایی در دنیای سایت آشنا باشند
 • آموزش سئو وردپرس

  بعد از طراحی یک سایت با وردپرس، "سئو" مهمترین موضوعی است که باید یک وبمستر وردپرس یاد بگیرید. چرا که سئو، بهینه سازی سایت برای گوگل است و اگر می خواهید سایتتان جایگاه مناسب در گوگل داشته باشید این آموزش را بخوانید.
 • مقالات آموزش وردپرس

  در این پست مقالات وردپرس قرار دارد که در موضوعات مختلف صحبت شده و می توانید برای اطلاعات بیشتر از وردپرس و مسائل طراحی سایت از آن استفاده کنید و این صفحه هر هفته با مقالات جدید بروز می شود.

لینک های کوتاه مطلب

cutt.lybit.lytinyurlis.gdgg.ggrebrandlyb2n

دیدگاهی بنویسید
2
 1. عماد
  24 خرداد 1401 ساعت 10:36

  سلام ممنون بابت آموزش خوبتون
  جلسات جدید و فصل های جدید آموزشی دارد؟

  • پدرام تبریزی
   24 خرداد 1401 ساعت 10:46

   سلام و وقت بخیر
   بله ادامه دارد و آپدیت میشود