قالب وردپرس

قالب وردپرس رایگان دانلود کنید. قالب های  پرمیوم و حرفه ای برای شروع یک سایت قدرتمند به آن نیاز دارید را پیدا کنید.

پرطرفدار ترین های این ماه

این قالب های وردپرس پرطرفدار بودند و این ماه بیشترین دانلود داشتند.

بهترین قالب های وردپرس جدید در این هفته

جدیدترین قالب های این هفته را مشاهده کنید. هماهنگ با آخرین نسخه وردپرس.

نسل جدید قالب با سایت های آماده فول المنتوری

جدیدترین سایت های آماده پرفروش این هفته، طراحی کامل با المنتور و نامحدود تغییر دلخواه با المنتور

سریعترین قالب وردپرس

پر سرعت ترین قالب وردپرس را در لیست زیر پیدا کنید.

قالب وردپرس: سایت حرفه ای خود را بدون مهارت بسازید

قالب وردپرس طرح ها و تم های آماده ای است که برای وردپرس برنامه نویسی شده اند. کار با این قالب ها بسیار ساده و عمومی است طوری که افراد را از تخصص بی نیاز می کند. شما با انتخاب یک تم آماده می توانید خیلی ساده سایت حرفه ای را راه اندازی کنید.

قالب های حرفه ای سازنده های خارجی دارند و در مارکت های خارجی به فروش میرسند. ما در ایران تمز این قالب ها را به صورت فارسی سازی شده به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهیم.

سفارشی سازی این قالب ها بسیار ساده هست اکثر قالب های وردپرس هماهنگ با صفحه ساز المنتور هستند و با این صفحه ساز فارسی و راحت می توانید تغییرات دلخواه خود را بدهید.

در قالب وردپرس ریسپانسیو اهمیت ویژه‌ای دارد، حال به نظر شما دلیل آن چیست؟ برای پاسخ این پرسش با ما همراه باشید. آیا تاکنون شده که با صفحه‌ای در گوگل مواجه شوید که اندازه و سایز آن با موبایل و تبلت شما همخوانی نداشته باشد؟ طراحی ریسپانسیو به منظور یک طراحی استاندارد تعبیه شده است که با اندازه صفحه نمایشگر شما کاملا مطابقت داشته باشد. بزرگ‌ترین مزیتی که می‌توان برای ریسپانسیو در قالب وردپرس برشمرد، صرفه جویی در زمان و وقت در هنگام طراحی سایت است. در این روش کاربردی و مفید طراحی محتواهای سایت به گونه‌ای است که کاربر یک تجربه جدیدی را در هنگام بازدید از وب‌سایت شما خواهد داشت و مدیران نیز کار خود را ساده‌تر یا سازمان‌یافته‌تر به انجام می‌رسانند.

چرا ایران تمز در این حوزه انتخاب کنیم؟ اگه نیازمند یک سایت حرفه ای با وردپرس هستید و مهارت کافی جهت راه اندازی ندارید ایران تمز جایی است که می توانید بدون هزینه سایت رویایی خود را بسازید.

  • 1. برای استفاده و دانلود قالب وردپرس نیاز نیست هزینه ای پرداخت کنید.
  • 2. هر قالب توسط سازنده خارجی هر چند وقت یکبار بروزرسانی می شود و نسخه های جدید قالب ها بعد از فرایند فارسی سازی مجدد در صفحه برای دانلود رایگان قرار میگیرد.
  • 3. قالب های ارائه شده پرمیوم هستند و نسخه های رایگان که دارای مشکلات و محدودیت های فراوانی می باشند در ایران تمز قرار نمی گیرند.
5/5 - (7 امتیاز)