قالب وودمارت
نسخه محصول 7.4.3
علاقه مندی 161
تعداد دیدگاه 44 دیدگاه
تاریخ انتشار ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

دانلود رایگان قالب وودمارت | قالب woodmart رایگان

شرکت Xtemos سازنده این محصول است که در مدت زمانی که این قالب وردپرس منتشر کرده تا به الان فروش بسیار بالایی را تجربه کرده اند البته این فروش بسیار بالایی که داشته بی دلیل نبوده و به دلیل کیفیت بالای این قالب فروشگاهی وردپرس است. هم اکنون ایران تمز پیشرو در ارائه قالب های با کیفیت وردپرس، woodmart را اورجینال تهیه کرده و با فارسی سازی و ارائه اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

این قالب هم مناسب برای فروشگاه هایی به بزرگی دیجی کالا با دسته بندی های فراوان و محصولات نامحدود است و هم فروشگاهی کوچک که دسته بندی و محصولات کمی دارند. و در موضوعات مختلف فروشگاهی می توانید قالب وودمارت را استفاده کنید چرا که با توجه به گستردگی دموها در موضوعات مختلف شما می توانید دمویی که بیشتر به کسب و کارتون نزدیک است را انتخاب کنید.

ویژگیهای اصلی قالب وودمارت

 • فارسی و راستچین
 • بیش از 60 دمو آماده سازنده نصب با یک کلیک
 • دارای 160 فونت فارسی محبوب
 • هماهنگ با صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر
 • بیش از 40 عنصر اختصاصی در صفحه ساز ها
 • بیش از 10 نوع نمایش محصول
 • بیش از 13 طرح صفحه محصول
 • بیش از 20 نوع طرح مختلف دسته بندی محصولات
 • دارای فیلترگذاری قیمت، رنگ و برند و … در صفحات دسته بندی محصولات
 • هماهنگی با افزونه چندفروشندگی دکان
 • مگامنوی حرفه ای با طراحی آسان
 • المان های حرفه ای و اختصاصی برای صفحه ساز
 • جستجو و عملکرد ایجکس
 • ساخت هدر قدرتمند و درگ و دراپ آسان
 • فوتر ساز قدرتمند و بی نهایت حرفه ای
 • قابلیت مشاهده محصول سریع
 • قابلیت خرید سریع محصول
 • دارای لیست علاقمندی ها
 • دارای مقایسه محصولات حرفه ای
 • قابلیت نمایش خلاصه محصول سریع
 • دسته بندی محصولات حرفه ای و جذاب
 • قابلیت نمایش 360 درجه محصول
 • قابلیت فروش گروهی محصولات
 • صفحه حرفه ای حساب کاربری
 • نمایش در گوشی به طور اختصاصی و جذاب
 • دارای نمایش سایدبار حرفه ای در گوشی موبایل
 • دارای نمایش دکمه خرید پایین صفحه جذاب
 • کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
 • کدنویسی شده اصولی

طراحی هدر و فوتر حرفه ای در وودمارت

برای طراحی هدر یا همان سربرگ سایت قالب فروشگاهی وودمارت یک بخش جدا ارائه داده که به راحتی با درگ و دراپ می توانید هدر حرفه ای خود را بسازید.

کار با این هدر ساز بسیار ساده بوده اما آموزش آن را در دوره رایگان که بعد از خرید محصول در اختیارتان قرار میگیرد می توانید مشاهده کنید تا سریعتر با این هدر ساز سربرگ خود را بسازید.

کار با این هدر ساز بسیار ساده بوده اما آموزش آن را در دوره رایگان که بعد از خرید محصول در اختیارتان قرار میگیرد

برای طراحی فوتر هم از المان هایی که قالب در اختیارتان گذاشته و طرح های مختلفی دارد می توانید استفاده کنید یا به صورت نامحدود و حرفه ای توسط صفحه ساز اقدام به طراحی فوتری حرفه ای کنید.

با استفاده از این هدر ساز میتوانید از المان های مختلفی مثل فاصله گذاشتن، جستجو، حساب کاربری و سبد خرید و بسیاری از المان های دیگر را در هدر خود قرار دهید و طراحی کنید آنطور که مدنظر خودتان هست میتوانید چیدمان هدر خود را طراحی نمایید.

طرح بندی مختلف برای صفحه محصول

بیش از 15 طرح بندی مخلف برای صفحه محصول شما وجود دارد که به دلخواه می توانید طبق سلیقه خود یکی را انتخاب کنید این طرح بندی طبق استانداردهایی نوشته شده و هر کدام دارای جذابیت خاصی می باشند.

بیش از 15 طرح بندی مخلف برای صفحه محصول شما وجود دارد

همچنین در هر صفحه محصول قالب وودمارت می توانید با استفاده از صفحه ساز ویژوال کامپوزر یا المنتور صفحه محصول خود را طراحی نمایید.

صفحه محصول یکی از مهمترین بخش های سایت فروشگاهی هست که مستقیما میتواند روی فروش شما تاثیرگذار باشد با استفاده از این بخش میتوانید چیدمان دلخواه را برای صفحه محصول خود اعمال نمایید. با استفاده از طرح بندی های آماده طرح بندی مدنظرتون انتخاب کنید حتی برای صفحه محصول سایدبار قرار دهید و یا برای چیدمان توضیحات از صفحه ساز المنتور یا ویژوال کامپوزر استفاده نمایید تا یک صفحه محصول جذاب داشته باشید.

وودمارت دارای سربرگ های مختلف فارسی و آماده

در هر دموهای فارسی هر کدام یک سربرگ آماده دارند که می توانید از آن ها استفاده نمایید همچنین می توانید هر کدام را تغییرات مدنظرتون با استفاده از سربرگ ساز فارسی اعمال کنید.

قالب وردپرس وودمارت در ساخت هدر بسیار حرفه ای عمل کرده و با هدرساز انعطاف پذیری بسیار خوبی دارد که می توانید سربرگ دلخواه و شخصی خود را بسازید.

در هر دموهای فارسی هر کدام یک سربرگ آماده دارند

بخش هدر ها یا همان سربرگ ها در قالب وودمارت بسیار گسترده است یکی از قابلیت هایی که میتواند کاربردی باشد این است که میتوانید برای صفحات مختلف هدرهای مختلفی را طراحی کنید.

صفحه دسته بندی محصولات قالب به صورت پیشرفته

یک صفحه پیشرفته برای دسته بندی های خود می توانید بسازید و در سایدبار این صفحه فیلترهای مختلف و المان های مختلف را اضافه نمایید.

همچنین برای دسته بندی می توانید ابتدا یک بنر تبلیغاتی بگذارید و بالای دسته بندی را که تصویر بزرگ قرار دارد شخصی سازی انجام دهید این امکانات در قالب فروشگاهی وودمارت با انعطاف پذیری بالا ساخته شده است.

یک صفحه پیشرفته برای دسته بندی های خود می توانید بسازید

یک صفحه دسته بندی های مناسب و حرفه ای را داشته باشید. بسیاری از امکانات مختلف در این دسته بندی گنجانده شده است به طور مثال یک سایدبار حرفه ای دارد که میتوانید فیلترهای مختلف را در آن استفاده نمایید تا کاربر سریعتر به محصول مدنظر خود برسد. شما میتوانید برچسب های مختلفی را مثل تخفیف را در محصولات بگذارید.

طرح های مختلف برای نمایش محصول

طرح بندی مختلف در بخش نمایش محصولات هم وجود دارد یعنی هر محصولی که موس روی آن رفت به چه شکلی نمایش داده شود و المان های مختلف را می توانید در نمایش انتخاب کنید و هیچ محدودیتی ندارد به طور مثال طرحی است که خرید سریع وجود دارد می توانید در بخشی از صفحه از این طرح استفاده کنید و بخشی دیگر از طرح دیگری در وودمارت استفاده کنید.

طرح بندی مختلف در بخش نمایش محصولات هم وجود دارد

از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد بخش فیلتر محصولات به صورت حرفه ای است که به صورت فارسی سازی شده و حرفه ای برای کاربران سایت قابل استفاده است برای بررسی این محصول در بخش دموهای فارسی به یک دسته بندی محصول مراجعه کنید.

ویژگی های محصولات نامحدود

در وودمارت می توانید ویژگی های مختلفی برای محصول با قیمت متغییرتون اضافه کنید. همچنین ویژگی ها را به صورت حرفه ای نمایش میدهد و برای ویژگی رنگ به صورت نمایشی رنگ نمایش میدهد.

در وودمارت می توانید ویژگی های مختلفی برای محصول با قیمت متغییرتون اضافه کنید.

در نسخه ی 7 وودمارت یک امکان تازه راه اندازی شده است که تا به الان هیچ یک از قالب های وردپرسی آن را ارائه نکرده اند آن هم ویژگی ها به شکل های مختلف میباشد که در تصویر زیر مشخص است:

در نسخه ی 7 قالب وودمارت یک امکان تازه راه اندازی شده است که تا به الان هیچ یک از قالب های وردپرسی آن را ارائه نکرده اند

با این قابلیت، صفحه محصول شما جذاب تر نمایش داده میشود به طور مثال رنگ ها و طرح های مختلف پارچه ای را میتوانید انتخاب کنید و یا اگر فروشنده موبایل هستید قاب موبایل را برای نمایش استفاده نمایید همچنین برای پوشاک هم میتوانید از طرف های جذاب دیگر استفاده نمایید این قابلیت فوق العاده برای محصولات متغییر کاربرد فراوانی دارد.

سئو وودمارت و سرعت عالی وودمارت

سرعت و سئو سایت تاثیر زیادی روی فروشگاه شما دارد وودمارت برخلاف قالب های فروشگاهی که سفارشی سازی های فراوان و گستردگی زیادی دارند سرعت بسیار بالا و سئو حرفه ای دارد.

همانطور که میدانید بحث سئو و سرعت سایت یکی از عوامل مهمی است که با داشتن آن میتوانید در گوگل رتبه بهتری کسب کنید حال با وودمارت که برترین قالب فروشگاهی فعلی میباشد میتوانید بهترین نمره ها را کسب کنید بدون مشکلی در مبحث سئو میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

همانطور که میدانید بحث سئو و سرعت سایت یکی از عوامل مهمی است که با داشتن آن میتوانید در گوگل رتبه بهتری کسب کنید

سرعت قالب وودمارت بسیار مناسب است و یکی از پر سرعت ترین و کم حجم ترین قالب های فروشگاهی زیبا میباشد که این روزها به فروش میرسد. قالب های فروشگاهی معمولا به دلیل سنگین بودن کمتر سرعت بالایی دارند اما این قالب روی سرعت آن هم کار شده است و میتواند بهترین نتیجه را به شما بدهد.

وودمارت بسیاری از امکانات مهم فروشگاهی را دارد اما در این توضیحات مزیت های برجسته آن اشاره کردیم حال در ادامه چند نمونه دیگر از مزیت های وودمارت را باهم بررسی خواهیم کرد.

طراحی صفحات فوق حرفه ای

طراحی صفحات توسط ویژال کامپوزر یا المنتور کاملا هماهنگ است و می توانید صفحه خود را با این صفحه ساز طراحی کنید ناگفته نماند خود وودمارت المان های بسیار جذابی به ویژوال کامپوزر اضافه کرده است که اکثرا روی نمایش محصولات به شکل های گوناگون مانور داده است.

کاملا ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن وودمارت به صورت اصولی بسیار مهم است چرا که بعضی از مشتریان سایت شما از طریق گوشی موبایل خود فروشگاه شما را باز می کنند و مهم است فروشگاهتان با انواع ابعاد گوشی هماهنگ باشد و این قالب کاملا ریسپانسیو است.

ریسپانسیو بودن وودمارت به صورت اصولی بسیار مهم است

در نمای گوشی المان های زیبایی دارد که به صورت اختصاصی برای گوشی می باشد که در جذابیت سایت شما نقش ایفا می کند.

در نمای گوشی المان های زیبایی دارد که به صورت اختصاصی برای گوشی می باشد

 

پنل تنظیمات گسترده و حرفه ای

وودمارت قالبی است که تنظیمات حرفه ای و گسترده ای دارد که به هر قسمت آن دسترسی دارید و پنل تنظیمات فارسی سازی شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

وودمارت قالبی است که تنظیمات حرفه ای و گسترده ای دارد

سازگاری با چند فروشندگی دکان

قالب وودمارت با چندفروشندگی به صورت پیشرفته هماهنگ می باشد و اگر به دنبال قالبی هستید که به راحتی چندفروشندگی راه اندازی کنید وودمارت مناسب می باشد.

این قالب به صورت فارسی و راست چین در اختیار کاربران قرار گرفته است و اپدیت های بعدی رایگان و پشتیبانی به صورت ویژه توسط ایران تمز انجام می شود.

قالب وردپرس وودمارت پر فروشترین قالب فروشگاهی میباشد و میتوانید از امکانات بی نظیر این قالب لذت ببرید.

تغییرات جدید که اضافه شده در قالب وودمارت نسخه 7.4.3 (بروز شد)

 • رفع: فیلدهای صفحه پرداخت ووکامرس در نسخه قبل مشکل داشت برطرف شد.
 • رفع: مشکل فاصله در برگه محصول برطرف شد.
 • رفع: تصویر محصول باگ جزئی برطرف شد.
 • اضافه: نمایش سریع بخش مشاهده جزئیات اضافه شد.

آموزش ویدئویی نصب وودمارت + درون ریزی دموها

چگونه تمام دموهای قالب را داشته باشیم؟

به راحتی می توانید از خود قالب مستقیما با یک کلیک دریافت کنید.

 1. در بخش دموها انتخاب کنید.
 2. هاست شما حتما باید هاست خارج از ایران باشد و حداقل سیستم مورد نیازی که پیشنهاد میدهد را داشته باشد. به دلیل تحریما هاست ایران دمو درون ریزی نمی شود.
 3. بعد از درون ریزی انگلیسی است، اما با کمک المنتور و هدرساز وودمارت بخش ها را می توانید به فارسی تغییر دهید.

دانلود قالب وودمارت

فایل قالب را دارای لایسنس GPL به صورت رایگان قرار داده ایم و قالب کرک شده یا نال نمیباشد نسخه بدون نال قرار گرفته. دقت داشته باشید اگر از شما لایسنس درخواست کرد میتوانید وارد نکنید و از قالب استفاده نمایید. ما تغییری برای حذف فیلد لایسنس ایجاد نکرده ایم و استفاده از لایسنس فقط برای دریافت آپدیت ها از سازنده قالب است که برای آپدیت ها میتوانید مجددا به همین صفحه سر بزنید.

4.2/5 - (25 امتیاز)
دانلود و اطلاعات بیشتر
دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، لطفا VPN خود را خاموش کرده و مجدد صفحه را باز کنید. پیش نمایش

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
44

 1. احمدی
  28 بهمن 1402 ساعت 05:00

  با سلام در زمان نصب این پیام را می دهد
  پیوندی که شما دنبال می‌کردید منقضی شده است.

  • پدرام تبریزی
   28 بهمن 1402 ساعت 17:43

   سلام و وقت بخیر نصب قالب از طریق هاست اپلود و فعال نمایید.
   در صورتی که از این روش اطلاع ندارید سرچ کنید” نصب قالب از طریق هاست”

 2. خلیلی
  22 آبان 1402 ساعت 12:31

  سلام دمو رو که میخوام روی لوکال هاست درون ریزی کنم
  AJAX import error. Try to disable all external plugins and run the import again. If it doesn’t help, contact our support center for further assistance.
  این ارور رو میده چیکار باید بکنم؟

  • پدرام تبریزی
   4 آذر 1402 ساعت 11:53

   سلام وقت بخیر
   روی هاست آنلاین خارج از کشور باید ایمپورت کنید

 3. فرهاد
  21 آبان 1402 ساعت 18:44

  سلام
  قالب مربوطه را نصب کردم و متوجه شدم ویرایش جدیدی از این قالب در موجود است ولی متاسفانه بروزرسانی نشد
  چگونه می توانم به ویرایش ۷.۳.۲ ارتقا بدم؟!

  • پدرام تبریزی
   4 آذر 1402 ساعت 11:54

   سلام وقت بخیر
   بروزرسانی به زودی بعد از فارسی سازی اضافه میشود تا آن زمان میتونید از نسخه فعلی استفاده کنید

 4. لیلا محبتی
  17 آبان 1402 ساعت 19:42

  نسخه یونی وودمارت بیزنس نوشته 288 دمو آیا نسخه رایگان هم این دموها را داره یا باید نسخه بیزنس را خریداری کنم؟

  • پدرام تبریزی
   4 آذر 1402 ساعت 11:55

   سلام وقت بخیر
   نسخه قرار گرفته به دموها کامل دسترسی دارید و روی هاست خارج میتونید انتخاب و درون ریزی کنید

 5. علی
  6 آبان 1402 ساعت 23:15

  سلام وقت به خیر، ت. قسمت تنظیمات قالب وقتی قسمت رنگ و استایل ها رو میرنم اتفاقی نمی‌افته، یعنی نمیشه تغییراتی ایجاد کرد.، میشه راهنمایی کنید، ممنونم

  • پشتیبان
   12 آبان 1402 ساعت 16:42

   سلام وقت بخیر
   نسخه جدید قالب تست نمایید مشکلی ندارد
   سپاس

 6. علیرضا
  13 آذر 1401 ساعت 11:04

  با سلام
  لطفا بفرمایید که این قالب وودمارت ارجینال است؟ و آیا فونت فارسی دارد یا خیر؟

  • پدرام تبریزی
   13 آذر 1401 ساعت 18:04

   سلام وقت بخیر
   بله
   دارای مجموعه فونت های فارسی میباشد

 7. علی محمد
  16 آبان 1401 ساعت 11:26

  من این قالب را از سایت وردپرس باران خریدم ولی اپلیکیشن نداشت و وقتی سوال کردم گفتن که هیچ قالب وردپرسی اپلیکیشن نداره! خواستم بدونم وودمارت شما هنوز هم اپلیکیشن هم داره و اینکه چرا همه سایتها اپلیکیشن ندارن؟ چون من سایت های دیگه را هم بررطی کردم فقط راستچین و سایت شما اپلیکیشن دارن انگار. مگه فرقی داره؟

  • پدرام تبریزی
   16 آبان 1401 ساعت 20:21

   با سلام و وقت بخیر
   بله با اپلیکیشن اندروید رایگان این محصول توسط ما ارائه میشه.
   اپلیکیشن ارائه شده همراه با قالب توسط ما اختصاصی بوده و ارتباطی با فروشگاه های دیگر ندارد
   با احترام

 8. محمود کاوه
  19 اردیبهشت 1401 ساعت 13:05

  سلام و درود
  متاسفانه من قالب را از شما خریداری نکردم. لطف راهنمایی نمایید:
  برای داشتن وب ویو که با قالب وودمارت هماهنگ و با ووکامرس و دکان سازگار باشد شما چه افزونه ی اپلیکیشن اندروید ساز پیشنهاد می کنید.
  سپاس فراوان

  • پدرام تبریزی
   19 اردیبهشت 1401 ساعت 20:44

   سلام وقتتون بخیر
   متاسفانه افزونه دیگری در این زمینه نمیشناسم
   افزونه هدیه این محصول با قالب وودمارت و افزونه های آن هماهنگ است اما فروش جداگانه نداریم
   با احترام

 9. meraj roozbahani
  20 تیر 1400 ساعت 16:17

  ایا قالباش پولیه ؟

  • پدرام تبریزی
   20 تیر 1400 ساعت 19:00

   سلام وقت بخیر
   دمو های قالب وودمارت که در پیشنمایش مشاهده می کنید به صورت رایگان و بسته نصبی در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت.
   با احترام

 10. sajjad
  26 خرداد 1400 ساعت 15:13

  بهترین قالب من 1 ماهه خریدم و سوای اینکه قالب کاملی هست
  تیم پشتیبانی عالی بود از نصب رایگان تا مشکلاتی که پیش اومد همرام بودن
  بهترین پشتیبانی قالبی که تا حالا دیدم
  موارد اضافه بر قالب هم بسیار عالی بود
  ممنونم

  • پدرام تبریزی
   26 خرداد 1400 ساعت 16:43

   سلام وقت بخیر دوست عزیز
   رضایت شما باعث خوشحالی ماست تشکر از همراهی و حمایت شما
   با احترام

 11. fereshte
  17 اردیبهشت 1400 ساعت 01:34

  من میخواستم این قالب زو بخرم فقط ی سوالی میشه تو صفحه اصلی متن بزاریم جای محصول و محصولات بعدش قرار بگیره ما کار تاسیسات هستیم و نیاز ب نوشتن مطالب هم داریم و اینکه تفاوت وود مارت شما با سایت های دیگع چیه از شما قیمت پایین تره ؟ چیزی هس اونا داشته باشه از شما نداشته باشه ؟ یا شما مناسب تر میدین ؟

  • پشتیبان
   17 اردیبهشت 1400 ساعت 01:41

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید متن دلخواه قرار دهید هیچ محدودیتی ندارد و با صفحه ساز هماهنگ است که انعطاف بسیار بالایی دارد.
   قالب وودمارت به صورت اورجینال خریداری شده و تفاوتی با نسخه اصلی آن ندارد مواردی هم مثل اپلیکیشن، فاکتور و … هم به صورت رایگان همراه با قالب ارائه میدهیم. هر سایت با توجه به سیاست های خود قیمت را تعیین می کند
   با احترام

 12. محمد
  29 فروردین 1400 ساعت 11:44

  با سلام
  ببخشید قالب دارای محدودیت نصب نیست درسته؟
  و همچنین میخواستم بدونم اپلیکیشن میتونیم برای دامنه هایی که مثلا برای خودمون یا مشتری میزنیم اپلیکیشن بگیریم و رایگان؟

  • پدرام تبریزی
   29 فروردین 1400 ساعت 11:48

   سلام وقت بخیر
   درسته
   اپلیکیشن تنها یک بار برای یک دامنه رایگان می باشد برای دامنه های دیگر باید خریداری شود:
   اپلیکیشن ووکامرس
   با احترام

 13. ایمان
  10 فروردین 1400 ساعت 17:15

  سلام وقت بخیر
  قالب دارای لایسنس می باشد یا میتوانیم روی چند دامنه مختلف نصب کنیم؟

  • پدرام تبریزی
   10 فروردین 1400 ساعت 17:42

   سلام وقت بخیر
   لایسنس گذاری نشده و روی بی نهایت دامنه قابل نصب است

 14. احمدی
  9 اسفند 1399 ساعت 15:29

  سلام
  قالب بی نقص می باشد من وودمارت از جای دیگه خریده بودم ناقص بود با مشورت تیم شما خریدم و عالی و فراتر از قالب بود امکانات اضافتون هم استفاده کردیم راضی ام.
  با تشکر

  • پدرام تبریزی
   9 اسفند 1399 ساعت 21:52

   سلام وقت بخیر
   خواهش می کنم، موفق باشید.

 15. tohid72
  8 اسفند 1399 ساعت 13:39

  سلام
  من یک سایت با قالب فروشگاهی دارم مشکلی که داره اینه که صفحه محصولاتش ویژگی هارو نشون نمیده میخوام این قالب بخرم
  آیا امکان اینکه از دسته بندی ها و ویژگی های محصولاتم و فهرستم که خودم که ساختم عوض نشه هست یا باید از اول ترتیب بدم؟

  • پدرام تبریزی
   8 اسفند 1399 ساعت 22:10

   سلام وقت بخیر
   اگر از افزونه ووکامرس استفاده می کنید برای فروشگاه خود، با نصب این قالب اطلاعات قبلیتون مثل دسته بندی ها و ویژگی ها و فهرست تغییر نمی کند و نیازی نیست مجددا بسازید.
   با احترام

 16. پیمان
  29 بهمن 1399 ساعت 22:27

  سلام سوال داشتم
  اگر خریداری کنیم اپدیت های آینده اپلیکیشن اندروید هم در اختیار ما قرار میگیره؟

  • پدرام تبریزی
   30 بهمن 1399 ساعت 02:03

   سلام وقت بخیر
   بله اپدیت های اپلیکیشن را رایگان می توانید استفاده نمایید.

 17. برنا
  29 بهمن 1399 ساعت 15:03

  سلام روز بخیر
  از تیم پشتیبانی عالیتون طی این چند روز مشکلاتی که داشتم تشکر میکنم
  قالب از هر نظر فوق العادس طراحی اخصتصاصی و دست خیلی بازه برای طراحی و هدر و فوترم که جداست در کل عالیه
  دمتون گرم برای معرفی این قالب

  • پدرام تبریزی
   30 بهمن 1399 ساعت 02:01

   سلام وقت بخیر
   خواهش می کنم عزیز موفق باشید

 18. Abpaksazan
  8 بهمن 1399 ساعت 10:48

  سلام
  تو یه نسخه یه جا دیدم ویژوال کامپوزر قالب وودمارت ابزارهای مخصوص خود قالب وودمارت رو داشت
  تصویر رو ملاحظه بفرمایید
  خواستم بدونم آیا قالب شما هم همین قابلیت رو داره ؟

  فرق سرعت و سئو المنتور رو در مقایسه با ویژوال کامپوزر بگین آخه من خیلی از ویژوال کامپوزر راضی ام و راحت اما گر نیاز باشه سایت جدیدم و با المنتور میزنم

  ممنون لطفا کامل توضیح بدید

  • پدرام تبریزی
   8 بهمن 1399 ساعت 11:18

   سلام وقت شما بخیر
   تصویرتون باز نشد اما قالب آخرین نسخه منتشر شده می باشد و با ویژوال کامپوزر و هم المنتور سازگار است و المان های اختصاصی در ویژوال کامپوزر هم دارد
   با احترام

 19. عمار
  5 بهمن 1399 ساعت 18:47

  سلام اپدیت این قالب به چه صورت است؟ قالب برای فروش فایل امکان پذیره؟
  من روی سه دامنه میخوام محدودیت نصب دارد؟

  • پدرام تبریزی
   5 بهمن 1399 ساعت 20:29

   سلام وقت بخیر
   اپدیت ها بعد از ارائه توسط سازنده قالب و بومی سازی قرار خواهد گرفت، بله با ووکامرس است و می توانید برای فروش فایل استفاده کنید.
   محدودیتی قرار ندادیم و می توانید روی تعداد دامنه دلخواه نصب نمایید.

 20. علی
  4 بهمن 1399 ساعت 11:15

  سلام داخل دمو درگاه پرداخت ایرانی نصب نیست؟

  • پدرام تبریزی
   4 بهمن 1399 ساعت 23:14

   سلام وقت بخیر، درسته به دلیل ماهیت دمو بودن درگاه پرداخت وصل نیست اما در محصول مشکلی وجود ندارد و با تمام درگاه پرداخت های ایرانی هماهنگ با ووکامرس هماهنگ شده است.

 21. فیروزجنگ
  3 بهمن 1399 ساعت 17:18

  با سلام
  صفحه ساز المنتور هم اضافه شده؟
  درگاه پرداخت ایرانی هم هماهنگ هست؟

  • پدرام تبریزی
   3 بهمن 1399 ساعت 20:51

   سلام دوست عزیز
   بله اضافه شده.
   بله تمام درگاه های هماهنگ با ووکامرس ، پشتیبانی می شود.

 22. آرین
  3 بهمن 1399 ساعت 10:33

  سلام میخواستم قبل خرید چند مورد بدون
  وودمارت قابلیت دو زبانه شدن دارد؟
  هر کدوم از دمو ها جدا بسته نصبی دارن؟
  اپلیکیشن هدیه راه اندازیش با شماست؟

  • پدرام تبریزی
   3 بهمن 1399 ساعت 20:50

   سلام وقت بخیر
   بله دو زبانه پشتیبانی می کند.
   بله هر کدام دارای بسته نصبی جدا هستند به راحتی هر کدام را که انتخاب کردید قابل نصب مانند دمو آن است.
   بله