قالب ویدیو | پوسته videopro


قالب ویدیو | پوسته videopro
نسخه محصول 2.3.7.9.1
علاقه مندی 15
تعداد دیدگاه هیچ
تاریخ انتشار ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

قالب videopro یک قالب وردپرس ممتاز است که برای ایجاد وب سایت های مبتنی بر ویدئو طراحی شده است. این وردپرس یک راه حل ویدئویی جامع است که طیف وسیعی از ویژگی ها و ابزارها را برای ایجاد یک وب سایت ویدیویی با ظاهر حرفه ای و کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهد.

معرفی قالب ویدئو پرو videopro

قالب ویدیو یک قالب وردپرس قدرتمند و انعطاف پذیر است که برای وب سایت های مبتنی بر ویدیو طراحی شده است. این یک راه حل ویدئویی جامع است که طیف وسیعی از ویژگی ها و ابزارها را برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای و کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهد.

دانلود قالب ویدیو با در نظر گرفتن محتوای ویدیویی طراحی شده است. طراحی شیک و مدرنی دارد که برای نمایش ویدیوها عالی است. صفحه اصلی تم قابل تنظیم است و به کاربران امکان می دهد ویدیوهای خود را به روش های مختلف نمایش دهند.

یک سایت پلتفرم ویدئویی بهینه سازی شده برای موبایل

قالب ویدیو رایگان پاسخگوی تلفن همراه است، به این معنی که برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. طرح زمینه به طور خودکار چیدمان را متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه مورد استفاده تنظیم می کند.

این قالب همراه با پخش کننده ویدیویی است که در تم ادغام شده است. پخش کننده بسیار قابل تنظیم است و طیف وسیعی از گزینه ها را برای کنترل پخش ویدیوهای خود در اختیار کاربران قرار می دهد.

لیست های ویدئویی پخش

قالب ویدیو فارسی از لیست های پخش ویدیو پشتیبانی می کند، به این معنی که کاربران می توانند یک سری ویدیو ایجاد کنند که می توانند پشت سر هم پخش شوند. این یک ویژگی عالی برای ایجاد دوره های ویدیویی یا آموزش است.

تبلیغات و مدیریت آن

این وردپرس با پشتیبانی داخلی برای تبلیغات ویدیویی همراه است. این بدان معناست که کاربران می توانند با نمایش تبلیغات قبل یا در حین پخش ویدیوهای خود، از ویدیوهای خود درآمد کسب کنند.

این قالب دارای یک سیستم رتبه بندی ویدیو است که به کاربران امکان می دهد به فیلم ها امتیاز دهند. این یک ویژگی عالی برای ایجاد جامعه ای از کاربران است که می توانند با محتوای وب سایت درگیر شوند.

آپلود ویدیو از هاست

طراحی تخصصی قالب videopro

دانلود قالب videopro دارای یک سیستم نظرات ویدیویی است که به کاربران امکان می دهد نظرات خود را در مورد ویدیوها ارسال کنند. این یک ویژگی عالی برای ایجاد جامعه ای از کاربران است که می توانند با محتوای وب سایت درگیر شوند.

این قالب دارای یک واردکننده ویدیو است که به کاربران اجازه می‌دهد ویدیوها را از YouTube، Vimeo و دیگر پلتفرم‌های ویدیو وارد کنند. این یک ویژگی عالی برای ایجاد یک وب سایت با کتابخانه بزرگ ویدیو است.

جستجو میان ویدئوها

قالب ویدیو دارای قابلیت جستجوی ویدیویی است که به کاربران امکان می دهد ویدیوها را در وب سایت جستجو کنند. این یک ویژگی عالی برای ایجاد یک وب سایت با کتابخانه بزرگ ویدیو است.

این پوسته به کاربران این امکان را می دهد که ویدیوهای خود را دسته بندی و برچسب گذاری کنند. این یک ویژگی عالی برای سازماندهی ویدیوها و یافتن آنها آسانتر است.

گزینه های مختلف برای کاربران

دانلود قالب ویدیو دارای یک صفحه اصلی قابل تنظیم است که به کاربران اجازه می دهد ویدیوهای خود را به روش های مختلف نمایش دهند. کاربران می توانند از میان طیف وسیعی از گزینه های طرح بندی انتخاب کنند و ظاهر صفحه اصلی را سفارشی کنند.

این وردپرس دارای چندین سبک هدر است که کاربران می توانند از بین آنها انتخاب کنند. این یک ویژگی عالی برای شخصی سازی ظاهر وب سایت است.

قالب ویدیو فارسی به کاربران امکان می دهد فونت ها و رنگ های استفاده شده در وب سایت را سفارشی کنند. این یک ویژگی عالی برای ایجاد یک وب سایت با ظاهر منحصر به فرد و حرفه ای است.

وب سایتی حرفه ای مانند آپارات

قالب ویدیو حتی برای کاربرانی که تجربه کدنویسی ندارند، آسان است. این تم دارای طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی است که از طریق سفارشی ساز پوسته وردپرس قابل دسترسی است.

این قالب به خوبی با طیف وسیعی از افزونه های محبوب وردپرس از جمله WooCommerce، BuddyPress و bbPress ادغام می شود. این یک ویژگی عالی برای گسترش عملکرد وب سایت است.

قالب ویدیو رایگان با اسناد و پشتیبانی دقیق همراه است. این یک ویژگی عالی برای کاربرانی است که برای راه اندازی وب سایت خود یا سفارشی کردن تم به کمک نیاز دارند.

این وردپرس به طور مرتب به روز می شود تا اطمینان حاصل شود که با آخرین نسخه وردپرس سازگار است و هر گونه اشکال یا مشکلی که ممکن است ایجاد شود برطرف شود.

قالب ویدیو دارای مجموعه ای از آموزش های ویدئویی است که دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه استفاده از تم و ویژگی های آن را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در نتیجه قالب ویدیو یک راه حل ویدیویی جامع است که طیف وسیعی از ویژگی ها و ابزارها را برای ایجاد یک وب سایت ویدیویی با ظاهر حرفه ای و کاربردی در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر می‌خواهید یک وب‌سایت متمرکز بر ویدیو ایجاد کنید، این وردپرس قطعاً ارزش بررسی دارد.

ارسال ویدیو توسط کاربر

ویژگی های قالب ویدیو پرو

در اینجا برخی از ویژگی های مهم و کاربردی  افزونه قالب ویدیو آورده شده است:
Rate this post
دانلود و اطلاعات بیشتر
دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، لطفا VPN خود را خاموش کرده و مجدد صفحه را باز کنید. پیش نمایش

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0