افزونه قیف فروش کارتفلو | CARTFLOWS PRO


افزونه قیف فروش کارتفلو | CARTFLOWS PRO
نسخه محصول 1.11.12
علاقه مندی 4
تعداد دیدگاه هیچ
تاریخ انتشار ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

افزونه CARTFLOWS PRO برای وردپرس یک تغییر دهنده بازی برای هر کسی است که به دنبال بهینه سازی قیف فروش آنلاین خود و افزایش تبدیل است. این ابزار قدرتمند فرآیند ایجاد و مدیریت قیف های فروش با طراحی زیبا را در وب سایت وردپرس شما ساده می کند. در این مقاله، ما قابلیت‌های منحصر به فرد افزونه CARTFLOWS PRO را بررسی می‌کنیم، مزایای آن را برجسته می‌کنیم و در مورد اینکه چگونه می‌تواند سایت تجارت الکترونیک وردپرس شما را ارتقا دهد، بحث خواهیم کرد.

ویژگی های افزونه CARTFLOWS PRO

با CARTFLOWS PRO، می‌توانید به راحتی قیف‌های فروش خود را با استفاده از یک سازنده قیف کشیدن و رها کردن بصری بسازید و سفارشی کنید. رابط کاربر پسند به شما این امکان را می دهد که بدون هیچ گونه تخصص فنی، قیف های بصری جذاب و با تبدیل بالا ایجاد کنید. می‌توانید مراحل قیف را اضافه و مرتب کنید، طراحی را سفارشی کنید، و حتی پیش‌نمایش قیف را در زمان واقعی مشاهده کنید.این افزونه کتابخانه ای از قالب های از پیش ساخته شده برای انواع مختلف قیف های فروش، از جمله تولید سرنخ، راه اندازی محصول، و قیف های فروش/کاهش فروش را فراهم می کند. این قالب ها به عنوان نقطه شروع عمل می کنند و در زمان و تلاش شما در طراحی قیف های خود از ابتدا صرفه جویی می کنند. شما می توانید قالبی را انتخاب کنید که با اهداف شما هماهنگ باشد و آن را متناسب با برند و محتوای خود سفارشی کنید.

افزایش و کاهش فروش با یک کلیک

افزونه CARTFLOWS PRO فرآیند پیاده سازی فروش و کاهش فروش را در قیف های فروش شما ساده می کند. تنها با چند کلیک می توانید پیشنهادات پس از خرید را تنظیم کنید که پس از خرید به مشتریان نمایش داده می شود. این ویژگی شما را قادر می سازد تا درآمد خود را به ازای هر مشتری به حداکثر برسانید و ارزش کلی هر تراکنش را افزایش دهید.این افزونه به طور یکپارچه با WooCommerce، یکی از محبوب ترین پلتفرم های تجارت الکترونیک برای وردپرس، ادغام می شود. می‌توانید از قدرت CARTFLOWS PRO برای بهبود فرآیند پرداخت پیش‌فرض WooCommerce و ایجاد یک تجربه خرید روان و بهینه برای مشتریان خود استفاده کنید. ادغام سازگاری با راه اندازی WooCommerce موجود شما را تضمین می کند و هرگونه سفارشی سازی را که انجام داده اید حفظ می کند.

پیوند و ردیابی پویا

با دانلود افزونه CARTFLOWS PRO به شما امکان می دهد پیوندهای پویا ایجاد کنید که مشتریان را بر اساس اقدامات یا ترجیحات آنها به مراحل خاصی در قیف فروش شما هدایت می کند. این ویژگی یک تجربه شخصی و هدفمند را برای هر کاربر تضمین می کند و باعث افزایش تعامل و تبدیل می شود. این افزونه همچنین قابلیت های ردیابی پیشرفته ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رفتار کاربر را در سراسر قیف نظارت و تجزیه و تحلیل کنید.با افزایش تعداد کاربرانی که از طریق دستگاه های تلفن همراه به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند، داشتن قیف های فروش بهینه شده برای موبایل ضروری است. CARTFLOWS PRO طرح‌های واکنش‌گرا را ارائه می‌دهد که به‌طور خودکار با اندازه‌های مختلف صفحه‌نمایش سازگار می‌شوند و تجربه‌ای یکپارچه و کاربرپسند را برای کاربران تلفن همراه تضمین می‌کنند. قیف‌های بهینه‌سازی شده برای موبایل به شما کمک می‌کنند به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشید و آنها را تبدیل کنید.

Rate this post
دانلود و اطلاعات بیشتر
دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، لطفا VPN خود را خاموش کرده و مجدد صفحه را باز کنید.

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0