کد نمایش محصولات برجسته ووکامرس woocommerce featured products

در هنگام طراحی قالب ووکامرس میتوان بخشهای زیادی مانند: محصولات جدید، پرفروش ترین محصولات، محصولات دسته خاص و … را ایجاد کرد. یکی از بخشهایی که میتواند باعث جلب توجه بازدیدکنندگان به محصولاتی خاص شود بخش نمایش محصولات ویژه است. میتوانیم با استفاده از کد نمایش محصولات برجسته ووکامرس woocommerce featured products بلوکی را برای نمایش کالاهای ویژه فروشگاه ایجاد کنیم تا بازدیدکنندگان را به خرید کالاهای آن دسته تشویق کنیم. تا انتهای این آموزش ووکامرس همراه ایران تمز باشید.

کد نمایش محصولات برجسته ووکامرس woocommerce featured products

آموزش استفاده از کد نمایش محصولات برجسته ووکامرس

برای نمایش کالاهای برجسته دو راه وجود دارد که به توضیح هر کدام میپردازیم.

روش اول استفاده از دسته بندی ووکامرس می باشد.
در این روش باید دسته ای را با نام محصولات ویژه ساخته و هر کالایی که میخواهیم ویژه باشد را در آن دسته نیز قرار دهیم. پیاده سازی این روش راحت است ولی معایب خودش را نیز دارد.

روش دوم و بهترین راه استفاده از امکانات خود ووکامرس است.
در این حالت کالاهایی که میخواهیم ویژگی برجسته داشته باشند را میتوان با مراجعه به بخش محصولات ووکامرس و انتخاب ستاره مطابق تصویر زیر برجسته کرد. اگر نمیتوانید بلوک ستاره را مشاهده کنید باید از بخش تنظیمات صفحه از بالای همین بخش گزینه برجسته را تیک بزنید، اکنون برای برجسته کردن محصول تنها کافیست بر روی ستاره کلیک کنید تا رنگش تغییر کند و به حالت توپر تبدیل شود.

کد نمایش محصولات برجسته ووکامرس

کوئری محصولات ویژه ووکامرس

پس از انتخاب محصولات برجسته با استفاده از کوئری زیر میتوانیم در هر بخشی از پوسته ووکامرس محصولات برجسته را نمایش دهیم. برای تغییر تعداد محصولات قابل نمایش باید عدد مقابل عبارت posts_per_page را تغییر دهید. در خط ماقبل آخر (ششم) میتوانید توابع مربوط به نمایش محصول مانند: نمایش عنوان، تصویر شاخص، قیمت محصول و … را قرار دهید.

<?php $args = array( 
'post_type'=>'product','meta_key'=>'_featured','meta_value'=>'yes','posts_per_page'=>4); 
$featured_query = new WP_Query( $args ); 
if($featured_query->have_posts()) : while ($featured_query->have_posts()) : $featured_query->the_post(); 
$product = get_product($featured_query->post->ID); ?>
کد نمایش اطلاعات محصول را در این بخش قرار دهید
<?php endwhile; endif; wp_reset_query(); ?>

پیش از این در آموزشی با عنوان کد نمایش محصولات پرفروش ووکامرس کوئری نمایش کالاهای دارای بیشترین خرید را معرفی  نحوه استفاده از آنرا آموزش داده ایم که میتوانید از آن نیز در طراحی قالب وردپرس فروشگاهی استفاده کنید.

درباره نویسنده
رضا کیانوش

رضا کیانوش هستم مدیر ایران تمز، لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات در گرایش کاربردهای ict دارم. حدود 7 سالی هست که با وردپرس آشنا شدم و خدمات طراحی قالب وردپرس، سئو و بهینه سازی سایت رو انجام میدم. ایران تمز رو برای ارائه آموزشهای تخصصی و انتشار پوسته های وردپرسی که طراحی میکنیم راه اندازی کردم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در ایران تمز اینکار رو با بهترین کیفیت براتون انجام میدیم.

بازدیدکنندگان قبلی مشاهده مطالب زیر را به شما پیشنهاد کرده اند
دیدگاهی بنویسید
2
 1. سبحان
  27 فروردین 1397 ساعت 17:29

  سلام خسته نباشید، من قطعه کد در جایی که میخواستم نمایش داده بشه استفاده کردم ولی نمایش داده نیمشه مشکلش چی میتونه باشه؟؟ من روی لوکال استفاده میکنم

  • رضا کیانوش
   27 فروردین 1397 ساعت 19:43

   سلام وقت بخیر، قطعه کد رو در محل دلخواه بزارید و بعد محصولات رو ستاره دار کنید تا نمایش داده بشه.