افزونه اشتراک خبرنامه ووکامرس | NEWSLETTER SUBSCRIPTION


افزونه اشتراک خبرنامه ووکامرس | NEWSLETTER SUBSCRIPTION
نسخه محصول 3.9.1
علاقه مندی 2
تعداد دیدگاه هیچ
تاریخ انتشار ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

افزونه اشتراک خبرنامه WooCommerce AWeber وردپرس ابزاری است که به کاربران امکان می دهد فروشگاه WooCommerce خود را با پلت فرم بازاریابی ایمیلی AWeber یکپارچه کنند. این افزونه طیف وسیعی از ویژگی ها و مزایا را در اختیار کاربرانی قرار می دهد که می خواهند تلاش های بازاریابی ایمیلی خود را افزایش دهند و به طور موثرتری به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند.

معرفی افزونه اشتراک در خبرنامه ووکامرس

کاربران می توانند از این افزونه برای اضافه کردن چک باکس اشتراک خبرنامه به فرآیند پرداخت خود استفاده کنند و به مشتریان امکان می دهد برای دریافت ایمیل های بازاریابی شرکت کنند.

این افزونه همچنین از افزودن فرم اشتراک به هر صفحه در وب سایت پشتیبانی می کند و جمع آوری آدرس ایمیل از مشتریان خود را برای کاربران آسان می کند.

افزونه WooCommerce AWeber Subscription Newsletter

این افزونه به کاربران اجازه می دهد تا فرم اشتراک را با نام تجاری و پیام خود سفارشی کنند.

افزونه WooCommerce AWeber Subscription Newsletter وردپرس گزارشات و تحلیل های دقیقی را در مورد عملکرد کمپین های بازاریابی ایمیلی در اختیار کاربران قرار می دهد.

این افزونه همچنین از تقسیم بندی پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد ایمیل های هدفمند بر اساس رفتار یا ترجیحات مشتری ارسال کنند.

این افزونه طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی مانند طرح های رنگی، انتخاب فونت و موارد دیگر را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این افزونه از ادغام با سایر افزونه‌ها و افزونه‌های WooCommerce پشتیبانی می‌کند و اطمینان می‌دهد که کاربران می‌توانند تلاش‌های بازاریابی ایمیلی خود را برای مطابقت با ظاهر و احساس وب‌سایت خود سفارشی کنند.

افزونه اشتراک خبرنامه WooCommerce AWeber به طور منظم با ویژگی های جدید و رفع اشکال به روز می شود و اطمینان حاصل می کند که با آخرین نسخه WooCommerce و WordPress به روز می شود.

نصب و راه اندازی این افزونه آسان است، با یک رابط کاربر پسند که ایجاد و مدیریت اشتراک خبرنامه را آسان می کند.

افزونه اشتراک خبرنامه WooCommerce AWeber مقرون به صرفه است و آن را برای طیف گسترده ای از کاربران و مشاغل قابل دسترسی می کند.

این افزونه طیف وسیعی از گزینه های پشتیبانی را در اختیار کاربران قرار می دهد، از جمله مستندات، آموزش های ویدئویی و پشتیبانی مشتری از سوی توسعه دهندگان افزونه.

با استفاده از افزونه WooCommerce AWeber Subscription Newsletter، کاربران می توانند تلاش های بازاریابی ایمیلی خود را افزایش دهند و به طور موثرتری به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند.

این افزونه ابزار قدرتمندی برای کسب و کارهایی فراهم می کند که به دنبال بهبود کمپین های بازاریابی ایمیلی خود و ایجاد سرنخ و فروش بیشتر هستند.

افزونه اشتراک خبرنامه  ابزاری ضروری برای هر کسب و کاری است که می خواهد فروشگاه WooCommerce خود را با تلاش های بازاریابی ایمیلی خود ادغام کند.

با افزونه اشتراک خبرنامه، کسب و کارها می توانند یک چک باکس اشتراک خبرنامه را به فرآیند پرداخت و فرم اشتراک خود در هر صفحه ای در وب سایت اضافه کنند، و این کار جمع آوری آدرس ایمیل از مشتریان خود را برای کاربران آسان می کند.

این افزونه طیف وسیعی از گزینه های نمایش مانند پنجره های بازشو و اسلاید را برای کمک به کسب و کارها در جمع آوری آدرس های ایمیل بیشتر ارائه می دهد.

با استفاده از افزونه، کسب و کارها می توانند لیست ایمیل خود را تقسیم بندی کنند و ایمیل های هدفمند را بر اساس رفتار یا ترجیحات مشتری ارسال کنند.

افزونه اشتراک خبرنامه ابزاری ضروری برای هر کسب و کاری است که می خواهد تلاش های بازاریابی ایمیلی خود را بهبود بخشد و سرنخ ها و فروش بیشتری ایجاد کند.

با استفاده از این افزونه، کسب و کارها می توانند کمپین های بازاریابی ایمیلی خود را بهبود بخشند، تعامل مشتریان خود را افزایش دهند و درآمد بیشتری کسب کنند.

به طور خلاصه، افزونه اشتراک خبرنامه  به کسب و کارها اجازه می دهد تا فروشگاه WooCommerce خود را با پلت فرم بازاریابی ایمیلی AWeber ادغام کنند و تلاش های بازاریابی ایمیلی خود را بهبود بخشند و به طور موثرتری به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند. طیف وسیعی از گزینه‌های سفارشی‌سازی، گزارش‌دهی و تجزیه و تحلیل و تقسیم‌بندی را فراهم می‌کند و آن را به ابزاری ضروری برای هر کسب‌وکاری تبدیل می‌کند که به دنبال بهبود کمپین‌های بازاریابی ایمیلی خود و ایجاد سرنخ و فروش بیشتر است.

ویژگی های افزونه WooCommerce AWeber Subscription Newsletter

 • فروشگاه ووکامرس را با پلتفرم بازاریابی ایمیلی AWeber ادغام کنید
 • کادر انتخاب اشتراک خبرنامه را به فرآیند پرداخت اضافه کنید
 • فرم اشتراک را به هر صفحه در وب سایت اضافه کنید
 • سفارشی کردن فرم اشتراک با نام تجاری و پیام
 • ارائه گزارش و تجزیه و تحلیل دقیق در مورد کمپین های بازاریابی ایمیلی
 • از تقسیم بندی برای کمپین های ایمیل هدفمند پشتیبانی کنید
 • طیف وسیعی از گزینه های سفارشی سازی، مانند طرح های رنگی و انتخاب فونت را ارائه دهید
 • پشتیبانی از ادغام با سایر افزونه ها و افزونه های WooCommerce
 • به طور مرتب با ویژگی های جدید و رفع اشکال به روز می شود
 • نصب و راه اندازی آسان
 • قیمت مقرون به صرفه
 • طیف وسیعی از گزینه های پشتیبانی را ارائه می دهد
Rate this post
دانلود و اطلاعات بیشتر
دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، لطفا VPN خود را خاموش کرده و مجدد صفحه را باز کنید.

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0