قالب FABLE
نسخه محصول 3.1
علاقه مندی 6
تعداد دیدگاه هیچ
تاریخ انتشار ۷ اسفند ۱۴۰۲

قالب FABLE با عناصر طراحی زیبا و آموزشی تزئین شده است. پالت رنگ آن رنگ های گرم طلایی و رنگ های خاکی غنی را در بر می گیرد که یادآور مناظر کودکانه است. تایپوگرافی دانلود قالب FABLE با دقت انتخاب شده است تا حس نوستالژی را برانگیزد، همراه با شکوفایی های آراسته ای که زیبایی کودکی را از زمان های گذشته بازتاب دهد.

ویژگی های قالب FABLE

در اینجا برخی از ویژگی های مهم و کلیدی قالب FABLE، بیان شده است.

افزونه داستان گویی:

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های FABLE افزونه داستان گویی منحصر به فرد آن می باشد. این ابزار جادویی به نویسندگان این امکان را می‌دهد تا روایت‌های خود را به راحتی بسازند. کاربران می توانند داستان های تعاملی ایجاد کنند، خوانندگان را با عناصر چند رسانه ای درگیر کنند، و حتی مسیرهای ماجراجویی را انتخاب کنند. افزونه Storyteller عمل خواندن را به یک تجربه همه جانبه تبدیل می کند، بازدیدکنندگان را مجذوب خود می گرداند و از آنها دعوت می کند تا در داستان ها شرکت کنند.

گزینه های سفارشی سازی:

برای افزایش بیشتر تجربه همه جانبه، FABLE مجموعه ای از ویجت های دلربا و گزینه های سفارشی سازی را ارائه می کند. کاربران می‌توانند صفحات خود را با عناصر متحرک، مانند پرهای شناور یا کرم‌های شب‌تابی سوسوزن، تزئین کنند که خوانندگان را در طول داستان دنبال می‌کند. با استفاده از نوارهای کناری، سرصفحه ها و پاورقی های قابل تنظیم، نویسندگان می توانند سبک منحصر به فرد خود را در هر جنبه ای از افسانه های دیجیتال خود القا کنند.

دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی:

با درک اهمیت اشتراک‌گذاری داستان‌ها با مخاطبان گسترده‌تر، FABLE ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی را یکپارچه می‌کند. نویسندگان می‌توانند بدون زحمت از دکمه‌های اشتراک‌گذاری اجتماعی استفاده کنند و به خوانندگان این امکان را می‌دهند که با یک کلیک جادو را پخش کنند.

مستندات جامع و رابط کاربری بصری:

مستندات جامع و رابط کاربری بصری FABLE، آن را هم برای نویسندگان باتجربه و هم برای واژه سازان مشتاق قابل دسترس کرده است. با FABLE، نویسندگان می‌توانند روی هنر خود تمرکز کنند، مطمئن باشند که قالب از پیچیدگی‌های فنی استفاده می‌کند و به داستان‌هایشان اجازه می‌دهد شکوفا شوند و قلب خوانندگان را تسخیر کنند.

انعطاف‌پذیری منحصر به فرد:

خلاقیت قالب FABLE حد و مرزی ندارد. انعطاف‌پذیری این قالب به نویسندگان این امکان را می‌دهد که قالب‌های محتوای مختلف را آزمایش کنند، خواه مقاله‌های طولانی، مقاله‌های عکس یا روایت‌های غنی از چند رسانه باشد. با FABLE به عنوان همراه مورد اعتماد خود، نویسندگان می توانند صدای منحصر به فرد خود را در معرض دید همگان برسانند و تجربه ای فراگیر را ایجاد کنند که در قلب و ذهن مخاطبانشان باقی بماند.

Rate this post
دانلود و اطلاعات بیشتر
دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، لطفا VPN خود را خاموش کرده و مجدد صفحه را باز کنید. پیش نمایش

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0