قالب ساخت و ساز بیلدپرس | Buildpress


قالب ساخت و ساز بیلدپرس | Buildpress
علاقه مندی 9
تعداد دیدگاه هیچ
تاریخ انتشار ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

می توان برای ایجاد یک قالب قدرتمند و همه کاره به  قالب Buildpress اشاره کرد که به طور ویژه برای شرکت های ساختمانی، معماران و سازندگان مدلسازی شده است و یک وب سایت خیره کننده ایجاد می کند و همچنین کار و خدمات شما را به نمایش می گذارد.

قالب تخصصی ساخت و ساز بیلدپرس

قالب بیلدپرس یک وردپرس با ویژگی های غنی و همه کاره است که به طور خاص برای شرکت های ساختمانی، معماران و سازندگان طراحی شده است و یک قالب مدرن و پاسخگو است که با طیف وسیعی از ویژگی ها و ابزارها همراه است.

یکی از خصوصیات کلیدی دانلود قالب Buildpress طراحی واکنش گرا آن است که تضمین می کند وب سایت شما در هر دستگاهی چه دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند عالی به نظر می رسد.

طراحی ساده و آسان

حتی اگر تجربه قبلی در زمینه طراحی یا توسعه وب‌سایت نداشته باشید می توانیدکار با وب‌سایت خود را آسان و به راحتی شروع کنید.

اگر می‌خواهید صفحات و طرح‌ بندی‌های سفارشی ایجاد کنید، قالب بیلدپرس شامل صفحه‌ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر با کشیدن و رها کردن است. ایجاد صفحات و طرح‌ بندی‌های خیره‌ کننده بدون تجربه کدنویسی برای استفاده کاربران صنعت ساخت و ساز بسیار آسان می شود.

با ویژوال کامپوزر به راحتی می توانید بخش های سفارشی ایجاد کنید، تصاویر و ویدئوها را اضافه کنید و طرح و طراحی صفحات خود را سفارشی کنید. همچنین شامل طیف وسیعی از سبک‌های هدر و گزینه‌های سفارشی‌سازی است که به شما امکان می‌دهد هدری ایجاد کنید که مطابق با ترجیحات برند و طراحی شما باشد.

سفارشی سازی های مختلف

به طور کلی قالب وردپرس بیلدپرس یک قالب همه کاره و قدرتمند است که طیف وسیعی از ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد. ایجاد یک وب سایت حرفه ای و جذاب برای ساخت و ساز یا تجارت مرتبط با ساختمان، با بکارگیری این قالب آسان می شود.

اگر معمار یا شرکت ساختمانی باشید دانلود رایگان قالب بیلدپرس همه چیزهایی را که برای ایجاد یک وب سایت خیره کننده نیاز دارید که کار و خدمات شما را به نمایش گذارد و به شما کمک کند با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید، دارد.

ایجاد صفحات سفارشی

قالب Buildpress بهترین قالب ساختمانی

طراحی شیک و مدرن قالب بیلدپرس رایگان، همراه با طیف وسیعی از ویژگی ها و گزینه های سفارشی سازی، آن را به گزینه ای عالی برای هر کسی که به دنبال ایجاد یک وب سایت حرفه ای و جذاب برای تجارت خود است تبدیل می کند.

یکی از ویژگی های کلیدی قالب بیلدپرس فارسی طراحی واکنش گرا آن است که تضمین می کند وب سایت شما در هر دستگاهی چه دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند عالی به نظر می رسد.

نصب با یک کلیک نسخه های مختلف دمو

یکی دیگر از ویژگی های برجسته قالب بیلدپرس وردپرس امکان نمایش نسخه آزمایشی آن با یک کلیک است بنابراین کار برای طراحی را آسان می کند.

دانلود رایگان قالب بیلدپرس شامل صفحه‌ساز کشیدن و رها کردن ویژوال کامپوزر است که ایجاد صفحات و طرح‌بندی‌های خیره‌کننده را بدون تجربه کدنویسی آسان می‌کند.

سفارشی سازی های مختلف

بنابراین اگر می‌خواهید صفحات و طرح‌ بندی‌های سفارشی ایجاد کنید،می توانید از این قالب وردپرس برای طراحی وب سایت خود بهره ببرید. با ویژوال کامپوزر به راحتی می توانید بخش های سفارشی ایجاد کنید، تصاویر و ویدئوها را اضافه کنید و طراحی صفحات خود را سفارشی کنید.

همچنین قالب بیلدپرس وردپرس شامل طیف وسیعی از سبک‌های هدر و گزینه‌های سفارشی‌سازی است امکاناتی را برای شما شامل می شود. می توان بیان کرد که به شما امکان می‌دهد هدری ایجاد کنید تا مطابق با ترجیحات برند و طراحی شما باشد.

می‌توانید سرصفحه را سفارشی کنید به گونه‌ای که لوگو، منوی پیمایش و سایر عناصر را شامل شود و کیفیت وب سایت خود را بالا ببرید.

قالب وردپرس تخصصی

تنظیمات ویجت های پاورقی

به طور مشابه، ویجت‌های پاورقی در دانلود قالب بیلدپرس کاملاً قابل تنظیم هستند و به شما امکان می‌دهند:

 • ویجت‌ ها را اضافه یا حذف کنید
 • ویجت ها را با کشیدن و رها کردن مرتب کنید
 • با استفاده از گزینه‌های سفارشی‌سازی داخلی قالب، استایل آن‌ها را سفارشی کنید.

تم محوطه سازی وردپرس

تم متنوع وردپرس بیلدپرس

یکی از ویژگی های برجسته دانلود قالب بیلدپرس ادغام آن با افزونه محبوب اسلایدر رولوشن است. این افزونه قدرتمند این امکان را می دهد که لغزنده ها و چرخ فلک های خیره کننده ای را برای وب سایت خود ایجاد کنید.

کاربرد این افزونه موارد زیر را در وب سایت شامل می شود:

 • تصاویر
 • فیلم ها
 • سایر محتوای چند رسانه ای

با اسلایدر رولوشن می توانید انیمیشن ها و جلوه های چشم نواز ایجاد کنید و زمان بندی و انتقال بین اسلایدها را سفارشی کنید.

همچنین شامل یکپارچه سازی نقشه های گوگل است که نمایش مکان و مسیرهای کسب و کار شما را در وب سایتتان آسان می کند. می‌توانید سبک نقشه را سفارشی کنید، نشانگرها و برچسب‌ها را اضافه کنید و سطح زوم و سایر تنظیمات را کنترل کنید.

اگر می خواهید کار و خدمات خود را نشان دهید، قالب بیلدپرس رایگان شامل گزینه های نمونه کارها و گالری است.

بنابراین شما قادر خواهید بود گالری ها و نمونه کارهای سفارشی، شامل تصاویر و توضیحات پروژه ها و خدمات خود را ایجاد کنید.

همچنین دانلود قالب بیلدپرس شامل ماژول‌ های گواهینامه و اعضای تیم است که به شما امکان نماش نظرات مشتریان راضی و پروفایل را می دهد.

طراحی شیک بیلدپرس

افزونه ووکامرس بیلدپرس

اگر می خواهید محصولات یا خدماتی را در وب خود بفروشید، قالب بیلدپرس رایگان به طور یکپارچه با موارد زیر ادغام می شود:

 • ووکامرس
 • پلاگین پیشرو تجارت الکترونیک وردپرس

با ووکامرس، می‌توانید به راحتی یک فروشگاه آنلاین کاملاً کاربردی، کامل با لیست محصولات، عملکرد سبد خرید و پردازش پرداخت امن ایجاد کنید.

همچنین شامل طیف وسیعی از ویژگی‌های دیگر، مانند رنگ‌ها و فونت‌های قابل تنظیم، آمادگی ترجمه، بهینه‌سازی SEO، سازنده فرم تماس و غیره است.

قالب بیلدپرس رایگان یک وردپرس عالی برای هر کسی که دنبال ایجاد یک وب سایت حرفه ای و جذاب در رمینه های زیر، می باشد:

 • ساخت و ساز
 • تجارت مرتبط با ساختمان

بهترین تم ساز وردپرس

 

امکانات قالب بیلدپرس

برخی از امکانات اصلی قالب بیلدپرس رایگان عبارت است از:

 • طراحی ریسپانسیوقالب بیلدپرس:بیلدپرس کاملا ریسپانسیو است، به این معنی که وب سایت شما در هر دستگاهی، چه دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند، عالی به نظر می رسد.
 • تولید نسخه ی نمایشی: تنها با یک کلیک، می توانید محتوای نسخه ی نمایشی و طرح بندی های از پیش ساخته شده را وارد کنید تا کار با وب سایت خود را آسان کنید.
 • ویژوال کامپوزر: قالب بیلدپرس ایجاد صفحات و طرح بندی های سفارشی را آسان می کند، حتی اگر تجربه کدنویسی نداشته باشید.
 • چند سبک هدر: می‌توانید از میان طیف وسیعی از سبک‌های سرصفحه انتخاب کنید و آن‌ها را مطابق با نام تجاری خود سفارشی کنید.
 • رنگ‌ ها و فونت‌ های قابل تنظیم Buildpress: دارای طیف وسیعی از طرح‌های رنگی و فونت‌های Google است که به شما امکان می‌دهد ظاهر و احساس وب‌سایت خود را سفارشی کنید.
 • ادغام ووکامرس: اگر می خواهید محصولات یا خدمات را در وب سایت خود بفروشید، قالب بیلدپرس به طور یکپارچه با ووکامرس، افزونه پیشرو تجارت الکترونیک وردپرس، ادغام می شود.
 • قابلیت ترجمه قالب بیلدپرس: به این معنی که شما می توانید وب سایت خود را با استفاده از افزونه ای مانند WPML به هر زبانی ترجمه کنید.
 • گزینه طرح‌ بندی یک صفحه: اگر طرح‌ بندی یک صفحه‌ ای را ترجیح می‌دهید، قالب بیلدپرس شامل یک قالب از پیش ساخته شده است که می‌توانید آن را مطابق با نیاز خود سفارشی کنید.

شخصی ساز آنلاین

سایر ویژگی های بیلدپرس

 • قالب های صفحه قابل تنظیم
 • ادغام اسلایدر انقلاب
 • ادغام نقشه های گوگل
 • گزینه های نمونه کارها
 • ادغام رسانه های اجتماعی
 • ویجت های سفارشی
 • پشتیبانی از تم کودک
 • لایت باکس تصویر و ویدئو پیمایش

علاوه بر این ویژگی‌ ها، قالب بیلدپرس شامل طیف وسیعی از گزینه‌های سفارشی‌سازی دیگر، مانند قالب‌های صفحه قابل تنظیم، ادغام رسانه‌های اجتماعی، پشتیبانی از تم کودک، گزینه‌های پس‌زمینه ویدیو، هدر چسبنده، لایت باکس تصویر و ویدیو، پیمایش اختلاف منظر، پشتیبانی از مگا منو، فونت آیکون است. پشتیبانی، طرح‌بندی‌های متعدد وبلاگ و موارد دیگراست.

Rate this post
بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0