کد نمایش تعداد خرید محصول در ووکامرس

کد نمایش تعداد خرید محصول در ووکامرس

اگر توسط افزونه فروشگاه ساز woocommerce اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی کرده اید میتوانید با استفاده از توابع و کدهای woocommerce امکانات بیشتری را به فروشگاه تان بیافزایید. در این مطلب قصد معرفی کد نمایش تعداد خرید محصول در ووکامرس یا میزان فروش هر محصول را داریم تا توسط آن بتوانید میزان خریدهای موفق هر محصول را در صفحه توضیحات یا کوئری های ووکامرس نمایش دهید.

کد نمایش تعداد خرید محصول در ووکامرس

آموزش استفاده از کد نمایش میزان فروش محصولات ووکامرس

اگر با توابع وردپرس و ووکامرس آشنایی دارید میتوانید در طراحی قالب وردپرس فروشگاهی قطعه کد زیر را در فایل content-single-product.php ووکامرس یا در کوئری دلخواهی که ایجاد کرده اید قرار دهید و میزان فروش محصول را نمایش دهید.

<?php global $product;
$units_sold = get_post_meta( $product->id, 'total_sales', true );
echo ''. sprintf( __( '%s', 'woocommerce' ), $units_sold ).''; ?>

اگر در رابطه با نحوه استفاده از کد سوالی برایتان پیش آمده میتوانید در بخش دیدگاه های همین مطلب مطرح کنید تا به آن پاسخ داده شود. پیش از این در مطلب آموزش ایجاد جستجو وردپرس افزونه های لازم برای ساخت بخش جستجو پیشرفته ووکامرس را معرفی کرده ایم که میتوانید از آن در فروشگاهتان استفاده کنید.

درباره نویسنده
رضا کیانوش

رضا کیانوش هستم مدیر ایران تمز، لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات در گرایش کاربردهای ict دارم. حدود 7 سالی هست که با وردپرس آشنا شدم و خدمات طراحی قالب وردپرس، سئو و بهینه سازی سایت رو انجام میدم. ایران تمز رو برای ارائه آموزشهای تخصصی و انتشار پوسته های وردپرسی که طراحی میکنیم راه اندازی کردم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در ایران تمز اینکار رو با بهترین کیفیت براتون انجام میدیم.

بازدیدکنندگان قبلی مشاهده مطالب زیر را به شما پیشنهاد کرده اند

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.