نمایش محصولات ووکامرس یا edd در صفحه اصلی سایت با کد کوتاه

همینطور که میدانید دو افزونه ووکامرس و edd ایزی دیجیتال دانلود قابلیت راه اندازی فروشگاه را به وردپرس اضافه میکنند. اگر در طراحی قالب وردپرس تان بخشی برای نمایش محصولات فروشگاه ووکامرس یا ایزی دیجیتال دانلودز در نظر گرفته نشده با استفاده از شورت کد یا کد کوتاه امکان نمایش محصولات ووکامرس یا edd در صفحه اصلی سایت یا هر برگه دیگری را فراهم کنید تا کاربران و بازدیدکنندگان با مشاهده آخرین محصولات فروشگاه بتوانند نسبت به خرید محصول اقدام کنند. در این مطلب از ایران تمز به آموزش استفاده از کد کوتاه برای نمایش محصولات ووکامرس یا easy digital downloads در صفحه اصلی میپردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.

نمایش محصولات ووکامرس یا edd در صفحه اصلی سایت با کد کوتاه

شورت کد نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی

کد کوتاه زیر آخرین مصحولات منتشر شده ووکامرس را در برگه یا نوشته نمایش میدهد.

// فاصله ابتدا و انتهای کد کوتاه را حذف کنید
[ recent_products per_page="12" columns="4" orderby="date" order="desc" ]

متغییرهای موجود در شورت کد عبارتند از:

  1. per_page برای نمایش تعداد محصولات
  2. columns تعداد ستون نمایش مطالب (در اینجا ۱۲ مطلب در ۴ ستون و ۳ سطر نمایش داده میشود)
  3. orderby مرتب سازی بر اساس تاریخ، نویسنده، موجود بودن و …

پیش از این در مقاله ای با عنوان شورت کد ووکامرس به معرفی و آموزش استفاده از کد کوتاه برای نمایش محصولات ویژه ، پرفروش ترین محصولات، محصولات دارای بیشترین امتیاز، کد کوتاه تمام صفحات ووکامرس و … پرداخته ام که میتوانید با مشاهده آن اطلاعات کاملی از WooCommerce Shortcode بدست آورید.

کد کوتاه نمایش محصولات edd در صفحه اصلی

برای نمایش آخرین محصولات دانلودی میتوانید از کد کوتاه زیر استفاده کنید.

// فاصله ابتدا و انتهای کد کوتاه را حذف کنید
[ downloads number="15" columns="3" ids="3,4,17" category="14,15" ]

متغییرهای موجود در شورت کد عبارتند از:

  1. number برای نمایش تعداد محصولات دانلودی
  2. columns تعداد ستون نمایش مطالب (در اینجا ۱۵ مطلب در ۳ ستون و ۵ سطر نمایش داده میشود)
  3. ids نمایش محصولات دارای ای دی ذکر شده
  4. category نمایش محصولات دسته خاص Edd

در توضیح متغییرها باید گفت که اگر میخواهید جدیدترین مطالب دسته خاص edd را نمایش دهید از متغییر category استفاده و id دسته را مطابق نمونه قرار دهید. اگر میخواهید محصولات خاصی را نمایش دهید با استفاده از متغییر ids ای دی محصولات را در شورت کد بگذارید. لازم به یادآوری است که برای نمایش جدیدترین محصولات دانلودی باید متغییرهای ids و category را از شورت کد حذف کنید.

پیش از این در مقاله ای با عنوان کد نمایش جدیدترین و پرفروش ترین محصولات edd به طور کامل به معرفی و آموزش استفاده از کد و توابع لازم جهت نمایش آخرین و پرفروش ترین محصولات دانلودی edd پرداخته ایم  که میتوانید از آن در پوسته وردپرس تان استفاده کنید. آموزش استفاده از شروت کد برای نمایش محصولات ووکامرس و edd در همینجا به پایان میرسد چنانچه سوالی دارید در بخش دیدگاه های همین مطلب بیان کنید.

درباره نویسنده
رضا کیانوش

رضا کیانوش هستم لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات همون ict خودمون و مدیر ایران تمز بیشتر از 7 ساله که با وردپرس آشنا شدم. همیشه سعی میکنیم چیزایی که یاد میگیرم رو با بقیه به اشتراک بزارم. بیشتر علاقه مند به سئو و طراحی قالب وردپرس هستم و از این طریق روزگار میگذرونم. اگر از مطالب ایران تمز خوشتون اومده لطفا اونها رو با دوستان تان به اشتراک بگذارید.

بازدیدکنندگان قبلی مشاهده مطالب زیر را به شما پیشنهاد کرده اند

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.