نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس توسط افزونه WP-PostViews

نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس توسط افزونه WP Post Views : یکی از امکاناتی که در قالب وردپرس باعث جذابیت بیشتر پوسته می شود نمایش میزان بازدید مطالب است. در این مطلب از ایران تمز به معرفی و آموزش نحوه استفاده از پلاگین شمارش بازدید یک پست به شکل دقیق و صحیح می پردازیم پس تا انتها همراه ما باشید.
نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس توسط افزونه WP-PostViews

تنظیمات افزونه نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس

برای نصب افزونه از منو افزونه ها > بر روی گزینه افزودن کلیک میکنیم سپس در صفحه بازشده عبارت wp-postviews را در کادر موجود تایپ کرده و صبر میکنیم تا پس از جستجو در مخزن افزونه ها، پلاگین مورد نظرمان را نمایش دهد. حالا بر روی گزینه نصب کلیک میکنیم پس از اندکی صبر افزونه نصب میشود که میتوان با کلیک روی فعال کردن، آنرا فعال و آماده بکار کرد. پس از نصب و فعال سازی افزونه WP-PostViews با مراجعه به بخش تنظیمات > PostViews (بازدیدها) میتوانید تنظیمات آنرا انجام دهید.
مهمترین بخش تنظیمات افزونه عبارتند از:

بخش Count Views From (شمارش بازدید برای) برای شمارش بازدید توسط بازدیدکنندگان مهمان، عضو و یا هر دو کاربرد دارد.
یعنی میتوان تعیین کرد که بازدید تمام مراجعان شمرده شود یا تنها بازدید افرادری که عضو یا مهمان هستند، بهتر است مقدار آن را بر روی everyone یا هرکس تنظیم کنیم.
گزینه Exclude Bot Views برای شمارش یا عدم شمارش بازدید ربات های اینرتنت استفاده میشود. با تنظیم مقدار no یا نه تنها بازدید افراد شمارش میشود و دیگر رباتها در امار بازدید پست تاثیری ندارند.

فراخوانی و نمایش تعداد بازدید در مطلب

کد نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس توسط افزونه
برای نمایش عدد شمرده شده توسط افزونه که همان بازدید نوشته است باید قطعه کد زیر را در کوئری یا حلقه وردپرس قرار دهیم. برای درک بهتر موضوع به تصویر بالا دقت کنید. به همین راحتی توانستیم قابلیت نمایش تعداد بازدید مطالب وردپرس را به پوسته و سایتمان اضافه کنیم.

<?php if(function_exists('the_views')){the_views();} ?>
4.3/5 - (11 امتیاز)
بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
1

  1. رضا
    29 آذر 1402 ساعت 06:07

    عالی بود