قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید قالب وردپرس
از محصولات ایران تمز قالب ، افزونه ، اپلیکیشن می باشد، اگر قصد خرید محصول را دارید بایستی به قوانین و مقررات ایران تمز پایبند باشید.

قوانین خرید قالب و افزونه در ابتدا نوشته شده و قوانین خرید اپلیکیشن جدا می باشد و در انتهای همین صفحه نوشته شده است.

– قوانین خرید قالب و افزونه

خرید کردن هر یک از محصولات ایران تمز به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

نصب رایگان محصولات

ایران تمز موظف است بابت خرید هر قالب، در صورت درخواست مشتری یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد.

در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند نصب توسط ایران تمز انجام شود این امکان وجود دارد که با ارسال دسترسی های لازم قالب یا افزونه برای آنها نصب گردد. البته نصب محصولات به معنای کانفیگ و پیکربندی تنظیمات آنها و یا طراحی نمی باشد و تنها نصب ساده قالب یا افزونه می باشد.

همچنین نصب قالب تنها بر روی هاست سی پنل و دایرکت ادمین لینوکس انجام می شود و انواع دیگر هاست انجام نمی گردد.

همچنین برای نصب بسته نصبی و راه اندازی مانند دمو قالب باید شرایط اولیه نصب بسته نصبی از طرف هاست انجام بگیرد در غیر این صورت نصب بسته نصبی امکان پذیر نخواهد بود و اگر بسته نصبی نصب نشود دقیقا مانند دمو از طرف ما نصب نخواهد شد و تنها قالب و افزونه ها نصب ساده خواهد شد.

بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده دارای مشکل فنی (مشکل طراحی، مشکلات کار با قالب و تنظیمات آن جزو مشکل فنی نمی باشد و تنها مشکل فنی محصول خریداری شده یعنی عمل نکردن قابلیتی از محصول خریداری شده که در دمو محصول به درستی کار می کند) و یا محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در صفحه محصول نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و دمو، پیش نمایش آنلاین قالب را مشاهده نماید و یا اگر موردی در دمو قالب مشخص نیست از وجود آن امکان مد نظر قبل از خرید محصول سوال از پشتیبانی نماید. همچنین بازگشت وجه تنها در صورت تشخیص کارشناس پشتیبانی سایت ایران تمز انجام می شود و پشتیبان در صورت بررسی و نبود مشکلی فنی مانند دمو قالب حق دارد بازگشت وجه را رد کند.

پشتیبانی محصولات

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم یا هاست ناسازگار با وردپرس یا قالب استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت با ذکر دقیق دلیل، از طریق پشتیبانی سایت به کاربر اطلاع داده می شود نسبت به تعویض هاست یا افزایش منابع هاست اقدام نمایند.

کاربر می بایست برای حل برخی مشکلات به تشخیص کارشناس پشتیبانی اطلاعات ورود به هاست و اطلاعات ورود به وردپرس را در اختیار پشتیبانی سایت قرار دهد.

پشتیبانی تنها از طریق تیکت داخل سایتمان انجام می شود. همچنین پشتیبانی که مربوط به هاست یا راه اندازی قالب باشد تنها روی هاست معمولی واقعی لینوکس انجام می شود.

در صورتی که محصول سازنده خارجی دارد و باگ یا مشکلی داشته باشد باید توسط سازنده حل شود ، در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکلات از سمت سازنده محصول را ندارد مسئولیتی بر عهده ایران تمز نمی باشد و در محصولات خریداری شده خارجی وظیفه ما تنها فارسی سازی قالب و افزونه ها است.

در محصولاتی که سازنده آن خودمان هستیم بخش های مختلف بارها توسط ما بررسی و تست می شود اما باگ و مشکلات ساختاری احتمالی اطلاع داده شده توسط مشتری، بررسی و در صورت صحت آن مشکل در آپدیت های بعدی محصول رفع خواهیم کرد و در چارچوب پشتیبانی برای مشتری امکان حل کردن مشکلات ساختاری و کدنویسی وجود ندارد. در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکل را ندارد مسئولیتی بر عهده ایران تمز نمی باشد.

ویدئو های آموزشی که به صورت رایگان برای بعضی از افزونه و قالب ها به کاربران ارائه می شود شامل پشتیبانی نمی باشند و تنها برای راحتی بیشتر خریداران محصول است.

محدوده فنی پشتیبانی محصولات

محصولاتی که سازنده آن مجموعه ایران تمز است:

پشتیبانی قالب هایی که سازنده آن خودمان هستیم (شامل قالب دیجی مارش ، ساز موزیک و فایل فروش) مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در محصول است و مشکلات طراحی و آموزشی ، هر نوع تغییرات و سفارشی سازی در قالب و افزونه ، مشکلات سئو و ریسپانسیو محصول ، پشتیبانی از سایت شما ، مشکلات مربوط به هاست، نوع هاست، قطعی هاست و ناسازگاری قالب با هاست مشتری ، مشکلات مربوط به وردپرس ، رفع کردن مشکلات بعد از دستکاری خریدار در کد های قالب و افزونه یا سایت، به حالت قبل برگرداندن بعد از دستکاری خریدار بخش های مختلف قالب و سایت، آموزش طراحی سایت، آموزش کار با افزونه ها و کار با قالب و غیره … را در برنمیگیرد و ما هیچ وظیفه ای در قبال این موارد نداریم. (هرچند در تلاش هستیم تا حد امکان این موارد را پوشش دهیم اما مسئولیت به هیچ عنوان بر ما نیست)

پشتیبانی رایگان به معنی پشتیبانی از سایت شما نیست. شما نباید از افزونه های نا آشنا استفاده کنید یا تغییراتی که از نتیجه آن ها اطلاع ندارید را اعمال کنید. همچنین محصول خریداری شده توسط شما خود به خود دچار مشکل نمی شود (مگر در صورت وجود فایل های مخرب در سرور شما که این مورد هم ارتباطی با پشتیبانی محصول ندارد) در نتیجه هرگونه تغییر که همراه با مشکل در محصول یا سایت شما شود جزو پشتیبانی نمی باشد.

قالب یا افزونه خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. ایران تمز مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

محصولاتی که سازنده آن خارجی می باشد:

پشتیبانی قالب یا افزونه هایی که سازنده خارجی دارند ما تنها وظیفه فارسی سازی و راستچین آن را داشته ایم بنابراین تنها مخصوص رفع ایرادات مربوط به فارسی سازی و راستچین محصول است و هیچگونه پشتیبانی در رابطه هر مورد دیگری مانند کار با آموزش کار با قالب یا افزونه، تنظیمات و تغییرات محصول، مشکلات با محصول و … پاسخ داده نمی شود. (هرچند در تلاش هستیم تا حد امکان این موارد را پوشش دهیم اما مسئولیت به هیچ عنوان بر ما نیست)

مدت زمان ارائه خدمات و پشتیبانی

درخواست نصب رایگان قالب سعی می شود در سریعترین زمان بعد از ارسال تیکت نصب انجام شود اما محدوده زمان تعیین شده برای نصب رایگان بین 2 الی 24 ساعت است. همچنین پاسخگویی بعد از خرید تنها در تیکت انجام می شود و بین 2 الی 48 ساعت کاری متغیر است. در صورت دریافت نشدن پاسخ از طرف ما طی گذشت زمان مشخص شده کاربر موظف است از یکی از راه های ارتباطی با ما یا تیکت مجدد این موضوع را اطلاع دهد.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه: ایران تمز حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

– قوانین خرید اپلیکیشن مارش اپ

 1. با هر خرید این محصول فقط روی یک دامنه قابل ثبت می باشد.
 2. با خرید این محصول سورس ارائه نخواهد شد و تنها راه اندازی و ارسال اپلیکیشن سایت شما توسط ما به صورت رایگان انجام خواهد شد.
 3. ما هیچ تضمینی برای قوانین جدید وضع شده مارکتها در آینده نداریم به طور مثال اگر مارکت کافه بازار برای اپلیکیشن های فروشگاهی تنها درگاه خود را قبول کند این کار توسط ما تنها با هزینه انجام خواهد شد.
 4. تنها یک بار خروجی اپلیکیشن توسط ما رایگان می باشد بنابراین در انتخاب آیکن، نام اپلیکیشن و بقیه مواردی که باید یک خروجی گرفته شود دقت نمایید خروجی بیش از یک بار شامل هزینه می باشد. (خروجی برای نسخه های اپدیت شده رایگان می باشد)
 5. در نسخه های جدید و اپدیت محصول ما وظیفه ی اطلاع رسانی نسخه جدید را نداریم و تنها در صفحه محصول نسخه اپلیکیشن را اپدیت می کنیم خریدار در صورت نیاز باید صفحه محصول را چک کند و برای تحویل نسخه جدید اپلیکیشن سایت خود تیکت ارسال کند.
 6. این محصول با تمام قالب های ووکامرس هماهنگ می باشد در واقع با ووکامرس هماهنگ شده است و دلیل بر بودن امکانات قالب یا افزونه های سایت شما نمی باشد و تنها با افزونه ها و امکاناتی که در توضیحات نوشته شده و در دمو اپلیکیشن مشاهده می کنید هماهنگ است و تضمینی برای هماهنگی اپلیکیشن با افزونه ها و امکاناتی که در توضیحات گفته نشده نداریم.
 7. تنها امکاناتی که داخل دمو اپلیکیشن مشاهده می کنید اجراء خواهد شد و افزایش هرگونه امکانات و تغییری با هزینه پذیرفته می شود بنابراین قبل از خرید حتما دمو را مشاهده و بررسی کنید.
 8. نسخه های اپلیکیشن بارها تست می شود اما در صورت وجود باگ یا مشکل که توسط خریداران گزارش می شود در اپدیت های بعدی اپلیکیشن بررسی و رفع می شود و خریداران باید تا ارائه اپدیت و رفع مشکلات صبر کنند.
 9. تضمین ما برای بازگشت وجه این محصول تنها اجراء نشدن امکانات مانند دمو اپلیکیشن می باشد و امکان عودت هزینه بعد از خرید محصول برای موارد دیگر میسر نمی باشد.
 10. اگر سایتتان با افزونه دکان می باشد، دقت کنید که اپلیکیشن با تمام امکانات دکان هماهنگ نیست و تنها نمایش نام فروشنده و با کلیک روی نام فروشنده، محصولات فروشنده نشان میدهد هیچگونه از امکانات افزونه دکان در اپلیکیشن شما نمایش داده نمی شود.
 11. اپدیت های آینده اپلیکیشن در پنل کاربری سایت، نسخه جدید اپلیکیشن اطلاع رسانی می شود و کاربر در صورت نیاز باید برای دریافت نسخه جدید اپلیکیشن تیکت ارسال نماید.

اگر پکیج طراحی سایت دیجی کالا را خریداری کرده اید و یا خود اپلیکیشن را خریداری کرده اید این قوانین را در بر میگیرد.

خرید اپلیکیشن مارش اپ به منزله پذیرفتن این قوانین می باشد.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه: ایران تمز حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

 • پدرام تبریزی
 • 6,500