قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید قالب وردپرس
از خدمات ایران تمز میتوان به طراحی قالب وردپرس و فروش پوسته های وردپرس فارسی که توسط گروه ایران تمز طراحی شده اند اشاره کرد، اگر قصد خرید قالب وردپرس یا افزونه را دارید بایستی به قوانین و مقررات خرید قالب وردپرس و سایر محصولات ایران تمز پایبند باشید.

خرید کردن هر یک از محصولات ایران تمز به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

نصب رایگان محصولات

ایران تمز موظف است بابت خرید هر قالب، در صورت درخواست مشتری یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد.

در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند نصب توسط ایران تمز انجام شود این امکان وجود دارد که با ارسال دسترسی های لازم قالب یا افزونه برای آنها نصب گردد. البته نصب محصولات به معنای کانفیگ و پیکربندی تنظیمات آنها و یا طراحی نمی باشد و تنها نصب ساده قالب یا افزونه می باشد.

همچنین نصب قالب تنها بر روی هاست سی پنل و دایرکت ادمین انجام می شود و انواع دیگر هاست انجام نمی گردد.

همچنین برای نصب بسته نصبی و راه اندازی مانند دمو قالب باید شرایط اولیه نصب بسته نصبی از طرف هاست انجام بگیرد در غیر این صورت نصب بسته نصبی امکان پذیر نخواهد بود و اگر بسته نصبی نصب نشود دقیقا مانند دمو از طرف ما نصب نخواهد شد و تنها قالب و افزونه ها نصب ساده خواهد شد.

بازگشت وجه

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده دارای مشکل فنی (مشکل طراحی، مشکلات کار با قالب و تنظیمات آن جزو مشکل فنی نمی باشد و تنها مشکل فنی قالب را شامل می شود) باشد و قابل حل توسط پشتیبانی ما نباشد در صورت حل شدن مشکل توسط پشتیبانی، بازگشت وجه صورت نمی گیرد و یا محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نخواهد بود. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین قالب را مشاهده نماید و خرید اشتباه به هیچ شکلی قابلیت تعویض یا تغییر یا عودت وجه را ندارد.

پشتیبانی محصولات

پشتیبانی ایران تمز برای تمامی قالب ها و افزونه های داخل سایت می باشد. پشتیبانی ایران تمز در حیطه طراحی و آموزش کار با قالب یا افزونه نمی باشد و فقط مشکلات فنی احتمالی قالب ها و افزونه را شامل می شود. لازم به ذکر است در صورتی که با ایجاد تغییرات در سایت وردپرسی مشکلی ایجاد شود حل این مشکلات بر عهده پشتیبانی نمی باشد. در واقع خراب شدن قالب با دستکاری در آن شامل پشتیبانی نخواهد بود.

قالب یا افزونه خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و قالب استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. ایران تمز مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت همچنین ما در قبال طراحی داخل قالب و آموزش کار با قالب یا افزونه مسئولیتی نداریم.

بسیاری از محصولات سازنده خارجی دارند و اگر مشکلی در قالب یا افزونه بود با سازنده محصول مکاتبه می شود تا از طرف خود سازنده تغییرات در آپدیت جدید محصولات انجام شود و ارائه گردد اما مشکلات قابل حل که در ساختار قالب یا افزونه نباشد تلاش می شود توسط تیم پشتیبانی انجام شود.

در صورتی که محصول خارجی باگ ساختاری داشته باشد باید توسط سازنده حل شود ، در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکلات از سمت سازنده را ندارد مسئولیتی بر عهده ایران تمز نمی باشد و در محصولات خریداری شده خارجی وظیفه ما تنها فارسی سازی قالب و افزونه ها است. و در محصولاتی که سازنده آن خودمان هستیم باگ و مشکلات احتمالی گفته شده در آپدیت های بعدی آن محصول رفع می کنیم و در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکلات از سمت سازنده محصول را ندارد مسئولیتی بر عهده ایران تمز نمی باشد.

پشتیبانی تنها از طریق تیکت داخل سایتمان انجام می شود.

ویدئو های آموزشی که به صورت رایگان برای بعضی از افزونه و قالب ها به کاربران ارائه می شود شامل پشتیبانی نمی باشند و تنها برای راحتی بیشتر خریداران محصول است.

محدوده فنی پشتیبانی محصولات

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب و افزونه است و مشکلات طراحی و آموزشی و تغییرات در قالب و افزونه و مشکلات سئو و ریسپانسیو محصول و سایت را در برنمیگیرد و ما هیچ وظیفه ای در قبال این موارد نداریم (هرچند در تلاش هستیم تا حد امکان پاسخ آموزش کار با قالب یا افزونه و مشکلات طراحی را پوشش دهیم اما به صورت مسئولیت برای ما نیست) و اما سعی می شود راهنمایی های ابتدایی راه اندازی قالب یا افزونه نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

مدت زمان ارائه خدمات و پشتیبانی

درخواست نصب رایگان قالب سعی می شود طی 12 ساعت بعد از ارسال تیکت نصب انجام شود اما محدوده زمان تعیین شده برای نصب رایگان بین 1 الی 24 ساعت است. همچنین پاسخگویی بعد از خرید تنها در تیکت انجام می شود و بین 15 دقیقه الی 24 ساعت متغیر است.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

تغییرات توافقنامه: ایران تمز حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

  • پدرام تبریزی
  • 4,279