قالب وبلاگی وردپرس Napoli فارسی

قالب وبلاگی وردپرس ناپولی یک پوسته مجله خبری و وبلاگی با مقداری چاشنی آشپزی دارای رابط کاربری بسیار زیبا و انعطاف پذیر است که می تواند یک وب سایت زیبا با امکانات مناسب و کافی را خلق کند. این پوسته آشپزی وردپرس با مقداری تغییر می تواند یک وبسایت مجله ی اینترنتی فوق العاده از آب دربیاید. طراحی پوسته وردپرس ناپولی توسط شرکت ThemeZee و فارسی سازی آن توسط گروه ایران تمز صورت گرفته است.

قالب وبلاگی وردپرس Napoli فارسی

امکانات قالب وبلاگی وردپرس Napoli فارسی

برخی از امکانات پوسته آشپزی وبلاگی وردپرس Napoli عبارتند از:

 1. کدنویسی استاندارد و سئو بالای قالب
 2. رابط کاربری و گرافیک زیبا
 3. پشتیبانی از ابزارک در بخشهای مختلف پوسته
 4. دارای ابزارک اختصاصی برای ایجاد باکس نوشته ها
 5. دارای چند قالب برگه حرفه ای برای ایجاد صفحه اصلی
 6. دارای اسلایدر مطالب پیشرفته در قالب برگه اسلایدر
 7. امکان مدیریت پوسته و سفارشی سازی صفحه ی اصلی
 8. مدیریت شبکه های اجتماعی از طریق فهرستها
 9. سرعت بارگذاری بالا و سریع
 10. فارسی سازی و بهینه سازی شده توسط ایران تمز
 11. استفاده از فونت زیبای ایران سنس iransans
 12. و …

قالب آشپزی وردپرس Napoli فارسی

آموزش نصب و راه اندازی قالب وردپرس ناپولی

تمام بخشهای پوسته آشپزی وبلاگی ناپولی از قسمت ابزارک و قالب برگه مدیریت میشود، اگر میخواهید اسلایدر نوشته ها را فعال کنید یک برگه بسازید و قالب برگه انرا اسلایدر انتخاب کنید، سپس از بخش تنظیمات > خواندن گزینه صفحه نخست را بر روی برگه ساخته شده قرار دهید. این پوسته از ۴ قالب برگه متفاوت پشتیبانی میکند که به دلخواه میتوانید از هرکدام آنها استفاده کنید.

پس از تنظیم قالب برگه از بخش ابزارک ها امکان مدیریت ابزارک های کناری و اصلی قالب وجود دارد. توسط ابزارک مخصوص نمایش مطالب امکان ساخت باکسهای متفاوتی از نوشته ها با قابلیت انتخاب دسته بندی و تعداد مطالب قابل نمایش وجود دارد. در نهایت از بخش نمایش > بهرست ها امکان تنظیم شبکه های اجتماعی و منو اصلی قالب وجود دارد.

به پایان معرفی قالب وبلاگی وردپرس Napoli فارسی برای طراحی سایت آموزش آشپزی یا خبری رسیدیم چنانچه سوالی دارید در بخش دیدگاه های همین مطلب مطرح کنید.

درباره نویسنده
رضا کیانوش

رضا کیانوش هستم مدیر ایران تمز، لیسانس فناوری اطلاعات و ارتباطات در گرایش کاربردهای ict دارم. حدود 7 سالی هست که با وردپرس آشنا شدم و خدمات طراحی قالب وردپرس، سئو و بهینه سازی سایت رو انجام میدم. ایران تمز رو برای ارائه آموزشهای تخصصی و انتشار پوسته های وردپرسی که طراحی میکنیم راه اندازی کردم. اگر نیاز به طراحی قالب وردپرس اختصاصی دارید ما در ایران تمز اینکار رو با بهترین کیفیت براتون انجام میدیم.

بازدیدکنندگان قبلی مشاهده پوسته های زیر را به شما پیشنهاد کرده اند

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.