قالب فروشگاهی وردپرس envo storefront فارسی

در این پست یکی دیگر از قالب های رایگان منتشر شده مناسب برای فروشگاه ووکامرس را آماده کردیم اگر تمایل به پرداخت پول بابت قالب های حرفه ای وردپرس ندارید قالب فروشگاهی envo storefront را از ایران تمز دانلود کنید و امتحان نمایید که دارای امکانات مناسب و حرفه ای به نسبت قالب وردپرس که به صورت رایگان منتشر شده است.

معرفی قالب فروشگاهی envo storefront

قالب envo storefront یک قالب شیک و مدرن در زمینه فروشگاهی که هماهنگی کامل با ووکامرس دارد است و از صفحه ساز المنتور پشتیبانی می کند که خود امکان بزرگی در قالب فروشگاهی وردپرس که به صورت رایگان منتشر شده است.

هماهنگی المنتور با قالب وردپرس envo storefront

ویژگی های برگه قالب وردپرس envo storefront شامل دارای سایدبار، بدون سایدبار و تمام عرض و ساخت با صفحه ساز المنتور است که به صورت درگ و دراپ می توانید صفحه اصلی و باقی برگه ها را طراحی کنید.

همچنین نوشته های مختلفی در بخش هدر قرار داده است که می توانید آن ها را تغییر دهید و یا متن هایی را اضافه کنید.

ویژگی ها و قابلیت های قالب وردپرس envo storefront

قالب فروشگاهی وردپرس envo storefront ویژگی های منحصر بفردی به نسبت دیگر قالب های رایگان دیگر در زمینه ووکامرس و فروشگاهی دارد. و یک ویژگی مثبت این قالب بهینه بودن به نسبت خوب آن است این تصویر از سرعت قالب که توسط سازنده قالب گرفته شده است.

ویژگی سرعت قالب envo storefront

 • قابلیت استفاده از افزونه المنتور برای برگه ها و صفحه اصلی
 • سازگاری با ووکامرس
 • دارای اضافه کردن متن های مختلف در قسمت های مختلف هدر
 • المان های جذاب سبد خرید و حساب کاربری در کنار صفحه
 • المانی برای مشخص کردن محصولات حراج
 • داشتن برگه پیشنهادات ویژه
 • ریسپانسیو
 • سرعت لود بالا
 • و…

نکات کار کردن با قالب وردپرس envo storefront

در بخش ابزارک ها می توانید سایدبار، بخش تاپ بار (بالاترین نقطه هدر)، هدر (متن زیر جستجو) و فوتر را تنظیم نمایید و متن های آن را اضافه و یا تغییر دهید.

برای داشتن صفحه اصلی حتما یک برگه به نام صفحه اصلی بسازید و آن را در قسمت تنظیمات وردپرس بخش خواندن، یک برگه یکتا را انتخاب نمایید و صفحه نخست را روی برگه ساخته شده قرار دهید و اگر می خواهید صفحه خود را با صفحه ساز طراحی نمایید از بخش ویژگی های برگه page builders را انتخاب نمایید. دقت کنید در صورتی که در نصب قالب envo storefront از بسته نصبی استفاده می کنید این بخش انجام شده و نیاز به تنظیم این مورد نیست.

در صورتی که از بسته نصبی را نصب کردید برای تغییر متن ها و چیدمان صفحه اصلی وارد بخش برگه ها، برگه خانه شوید و ویرایش با المنتور را کلیک کنید.

نکاتی برای نصب و راه اندازی

نصب این قالب مانند همه قالب ها از قسمت پوسته ها، افزودن پوسته جدید و اپلود قالب انجام می شود. اما پیشنهاد ما به شما نصب بسته نصبی است تا تمام تنظیمات اولیه همراه با صفحه اصلی دقیقا مانند پیش نمایش قالب برایتان راه اندازی شود. اگر روش نصب بسته نصبی را نمی دانید آموزش نصب بسته نصبی آسان را مطالعه نمایید.

دانلود قالب envo storefront

پیشنمایش قالب

دانلود بسته نصبی قالب

×

ورود یا عضویت

برای دانلود فایل ابتدا وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

دانلود قالب envo storefront

×

ورود یا عضویت

برای دانلود فایل ابتدا وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

دانلود درون ریز قالب

×

ورود یا عضویت

برای دانلود فایل ابتدا وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

4.5/5 - (4 امتیاز)
بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
1

 1. ممد Shordi
  21 اسفند 1399 ساعت 09:03

  امیدوارم ماهم در راه اندازی فروشگاه مث شما پیشرفت کنیم تشکر از سایت خوبتون