قالب وردپرس مشابه دیجی کالا – قالب woodmart

قالب وردپرس دیجی کالا – قالب woodmart

شرکت Xtemos سازنده این محصول است که در مدت کوتاهی با ارائه این قالب وردپرس قوی فروش بی نظیری داشته این حجم بالا فروش و رضایت کاربران بی دلیل نبوده و کیفیت بالا همچنین امکانات و تمام مواردی که یک سایت فروشگاهی حرفه ای نیاز دارد در این قالب دیده می شود حال تیم ایران تمز تنها بهترین قالب ها و محصولات که هم محبوب هستند هم کیفیت بالایی برخوردارند را ارائه می دهد این محصول بی شک جزو برترین قالب فروشگاهی وردپرس است که ما آن را همراه با دموهای شبیه قالب وردپرس دیجی کالا آماده کردیم.

قالب وردپرس دیجی کالا

معرفی قالب وردپرس Woodmart

این قالب مناسب برای فروشگاه های بزرگ از نظر گستردگی محصولات مانند دیجی کالا است هم مناسب برای فروشگاه های کوچک و کم محصول است و دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد به طوری که ما با طراحی آن توانستیم قالب مشابه دیجی کالا طراحی کنیم و امکاناتی مانند دیجی کالا پیاده کرده و به عنوان بسته نصبی به خریداران ارائه دهیم این نشان دهنده انعطاف پذیری فوق العاده قالب woodmart است که می توان فروشگاه حرفه ای با ظاهری ایرانی پسند را راه اندازی کنید.

مشابه قالب دیجی کالا

ما در ایران تمز ظاهری شبیه به قالب دیجی کالا دو نسخه قدیمی و جدید را طراحی کردیم تا در صورت نیاز آن را بصورت بسته نصبی آسان نصب کنید و ظاهر سایت خود را مانند قالب دیجی کالا راه اندازی کنید.

همچنین در طراحی صفحه اصلی دمو آماده قالب دیجی کالا از المان های پیشنهادات شگفت انگیز و پیشنهادات لحظه ای مانند قالب دیجی کالا هم اضافه کردیم که با توجه به انعطاف پذیری قالب به دلخواه می توانید شخصی سازی کنید و المان های مختلف را جا به جا کنید ، اضافه کنید و یا حذف کنید این کار را در ویژوال کامپوزر می توانید انجام دهید.

از نظر امکانات قالب woodmart فراتر از دیجی کالا است و امکاناتی بسیار بیشتری دارد که می توانید استفاده کنید اما امکاناتی مثل پیشنهاد شگفت انگیز و پیشنهادات لحظه ای مانند قالب دیجی کالا هم ما به این محصول اضافه کردیم تا بتوانید از این امکانات هم استفاده کنید همچنین این پوسته شامل امکانات نمایش ۳۶۰ درجه محصول، فروش گروهی محصولات به شکل گرافیکی، نمایش محصولات به چندین شکل متفاوت، نمایش صفحه محصول به چندین طرح متفاوت و… میباشد.

فروشگاهی حرفه ای و ایرانی

یکی از مهمترین عوامل در طراحی یک سایت فروشگاهی داشتن ظاهری ایرانی پسند است که این قالب با انعطاف پذیری در حد قالب دیجی کالا دارای ظاهری زیبا و ایرانی پسندانه است و می تواند توجه مخاطبان و مشتریان شما را جلب کند همچنین از نظر حرفه ای بودن قالب دارای امکانات گسترده یک سایت فروشگاهی می باشد و می توانید یک فروشگاه حرفه ای داشته باشید.

ویژگیهای قالب woodmart

 • کاملا فارسی و راستچین
 • دارای بسته نصب آسان فارسی شامل ۴ صفحه (دیجی کالا قدیم، دیجی کالا جدید، طراح مدرن، اصلی)
 • دارای فونت های فارسی محبوب
 • بیش از ۵۵ دمو آماده نصب با یک کلیک
 • بیش از ۱۰ نوع نمایش محصول
 • بیش از ۱۳ طرح صفحه محصول
 • بیش از ۲۰ نوع طرح مختلف دسته بندی محصولات
 • دارای فیلترگذاری قیمت، رنگ و برند و … در صفحات دسته بندی محصولات
 • هماهنگی با افزونه چندفروشندگی دکان
 • مگامنوی حرفه ای با طراحی آسان
 • المان های حرفه ای و اختصاصی برای صفحه ساز
 • جستوجو و عملکرد ایجکس
 • ساخت هدر قدرتمند و درگ و دراپ آسان
 • فوتر ساز قدرتمند و بی نهایت حرفه ای
 • قابلیت مشاهده محصول سریع
 • قابلیت خرید سریع محصول
 • دارای لیست علاقمندی ها
 • دارای مقایسه محصولات حرفه ای
 • قابلیت نمایش خلاصه محصول سریع
 • دسته بندی محصولات حرفه ای و جذاب
 • قابلیت نمایش ۳۶۰ درجه محصول
 • قابلیت فروش گروهی محصولات
 • صفحه حرفه ای حساب کاربری
 • نمایش در گوشی به طور اختصاصی و جذاب
 • دارای نمایش سایدبار حرفه ای در گوشی موبایل
 • دارای نمایش دکمه خرید پایین صفحه جذاب
 • کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا
 • کدنویسی شده اصولی

آموزش ویدئویی فارسی قالب woodmart

این قالب شامل بخش های مختلفی می شود که در یک دوره آموزشی فارسی بیش از ۲ ساعت به صورت رایگان و هدیه در اختیار خریداران قرار میگیرد تا سریعتر و راحتر کار با این قالب را یاد بگیرید و سایت فروشگاهی مدنظر خود را راه اندازی کنید.

آموزش شامل موارد زیر می باشد:

 1. نصب و راه اندازی قالب: نصب و راه اندازی قالب توضیح داده میشود تا بدون هیچ مشکلی قالب را نصب کنید.
 2. آموزش تنظیمات قالب: تنظیمات قالب آموزش داده میشود که بتوانید به راحتی تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.
 3. آموزش طراحی هدر: طراحی هدر یا سربرگ در قالب ودمارت به صورت کامل آموزش داده می شود.
 4. آموزش سایدبار: آموزش سایدبار در ودمارت به صورت کامل داده میشه.
 5. آموزش ساخت صفحه: آموزش پایه ای افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر و کار با المان های اختصاصی ودمارت در این بخش آموزش داده میشه.
 6. آموزش منو: ساخت منو و مگامنو در قالب ودمارت به صورت کامل آموزش داده می شود.
 7. آموزش طراحی فوتر: آموزش طراحی فوتر به صورت کامل داده میشه تا بتوانید به راحتی آن را طراحی کنید.
 8. آموزش ووکامرس و افزودن محصولات: آموزش ووکامرس و افزودن محصول به صورت کامل توضیح داده خواهد شد و به المان های مربوط به قالب ودمارت برای محصولات می پردازیم.

دارای امکاناتی مانند قالب دیجی کالا

قالب woodmart دارای امکاناتی مانند پوسته دیجی کالا میباشد از جمله امکانات پیشنهادات شگفت انگیز و پیشنهادات لحظه ای است که در پیش نمایش هم می توانید آن ها را مشاهده کنید این را هم باید درنظر گرفت که این قالب امکانات فراتر از سایت دیجی کالا دارد و می توانید از آن ها استفاده کنید همچنین دو طرح مختلف از دیجی کالا به صورت بسته نصبی آسان توسط ایران تمز طراحی شده تا بتوانید فروشگاه خود را مانند صفحه اصلی دیجی کالا راه اندازی کنید و این ظاهر آشنا برای کاربران باعث جذب مشتریان بیشتر فروشگاه شما بشود.

این قالب را می توان قالب وردپرس دیجی کالا نام برد به دلیل انعطاف پذیری بالا و مشابه دیجی کالا بودن این پوسته و با توجه به امکانات بی نظیری که دارد به گستردگی دیجی کالا و فروشگاه های بزرگ می تواند باشد گرچه مناسب فروشگاه های کوچک و کم محصول هم می باشد. از دیگر مواردی که یک پوسته مشابه قالب وردپرس دیجی کالا نیاز دارد بخش فوتر و هدر و مگامنو است که در این پوسته بی نظیر همتا دیجی کالا است.

دارای دموهای مختلف و نصب آسان

برای راه اندازی سریعتر و طبق استاندارهای طراحی شما نیاز به دموهای آماده و طراحی شده دارید که بتوانید هرچه سریعتر سایت خود را آماده فروش کنید. این محصول شامل یک بسته نصبی آسان که در آن چهار دمو آماده فارسی دقیقا مانند پیش نمایش آماده شده است همچنین می توانید از ۵۵ دمو آماده سازنده استفاده کنید و با یک کلیک هر کدام را نصب کنید.

بسته نصبی آسان قالب دیجی کالا

سئو و سرعت بسیار عالی

یکی از عوامل مهم در موفقیت سایت سئو و سرعت آن است که در فروشگاه های اینترنتی به دلیل سنگین بودن قالب و طراحی آن معمولا سئو آن ها ضعیف است اما در قالب woodmart یا قالب وردپرس مشابه دیجی کالا این موضوع وجود ندارد و کدنویسی آن به صورت استاندارد انجام شده و بالاترین نمره را در سئو و سرعت سایت گرفته است.

سئو بالا قالب woodmart

طراحی صفحات به بهترین شکل در قالب woodmart

طراحی صفحات توسط ویژال کامپوزر کاملا هماهنگ است و می توانید صفحه خود را با این صفحه ساز طراحی کنید ناگفته نماند خود قالب وردپرس دیجی کالا المان های بسیار جذابی به ویژوال کامپوزر اضافه کرده است که اکثرا روی نمایش محصولات به شکل های گوناگون مانور داده است تا با آنها یک طراحی صفحه فوق حرفه ای انجام شود.

کاملا ریسپانسیو

ریسپانسیو قالب فروشگاهی دیجی کالا

این قالب به صورت کاملا واکنشگرا بوده و برای گوشی های موبایل طراحی اختصاصی شده است و به آن توجه ویژه ای شده است تا بهترین نتیجه را داشته باشد این طراحی اختصاصی طبق استاندارد های گوشی است و بهترین نتیجه را به کاربران می دهد. یکی مهمترین بخش های سایت دیجی کالا طراحی برای گوشی موبایل بوده که در این قالب وردپرس مشابه دیجی کالا به بهترین شکل ممکن طراحی شده و نمایش داده میشود.

نمایش واکنشگرا بودن قالب وردپرس دیجی کالا

در این قالب امکاناتی برای نمایش در گوشی طراحی شده که کاربران بهترین تجربه را در سایت فروشگاهی شما با گوشی خود داشته باشند و تمام المان ها به بهترین شکل ممکن در گوشی نمایش داده میشود.

نمایش واکنشگرا بودن قالب وردپرس woodmart

طراحی هدر و فوتر حرفه ای

برای طراحی هدر یا همان سربرگ سایت قالب وردپرس woodmart یک بخش جدا ارائه داده که به راحتی با درگ و دراپ می توانید هدر حرفه ای خود را بسازید کار با این هدر ساز بسیار ساده بوده اما آموزش آن را در دوره رایگان که بعد از خرید محصول در اختیارتان قرار میگیرد می توانید مشاهده کنید تا سریعتر با این هدر ساز سربرگ خود را بسازید.

هدر و فوتر در قالب مشابه دیجی کالا

برای طراحی فوتر هم از المان هایی که قالب در اختیارتان گذاشته و طرح های مختلفی دارد می توانید استفاده کنید یا به صورت نامحدود و حرفه ای توسط ویژوال کامپوزر اقدام به طراحی فوتری حرفه ای کنید.

طرح بندی مختلف برای صفحه محصول

بیش از ۱۳ طرح بندی مخلف برای صفحه محصول شما وجود دارد که به دلخواه می توانید طبق سلیقه خود یکی را انتخاب کنید این طرح بندی طبق استانداردهایی نوشته شده و هر کدام دارای جذابیت خاصی می باشند.

ویژگی محصولات شبیه به قالب دیجی کالا

قالب وودمارت به حد زیادی نامحدود است به طوری که می توانید هر فروشگاه اینترنتی که مدنظرتان است با ویژوال کامپوزر و المان های اختصاصی آن طراحی کنید و یک فروشگاه حرفه ای داشته باشید و نظر مشتریان خود را جلب کنید. شما می توانید یکی از دموها را نصب کنید و خودتان به صورت دلخواه تغییراتی اضافه کنید تا به سلیقه خود فروشگاه خود را داشته باشید.

طرح های صفحه محصول قالب woodmart

طرح های مختلف برای نمایش محصول

طرح بندی مختلف در بخش نمایش محصولات هم وجود دارد یعنی هر محصولی که موس روی آن رفت به چه شکلی نمایش داده شود و المان های مختلف را می توانید در نمایش انتخاب کنید و هیچ محدودیتی ندارد به طور مثال طرحی است که خرید سریع وجود دارد می توانید در بخشی از صفحه از این طرح استفاده کنید و بخشی دیگر از طرح دیگری استفاده کنید.

طرح های نمایش محصول قالب woodmart

از دیگر مواردی که می توان به آن اشاره کرد بخش فیلتر محصولات به صورت حرفه ای است که به صورت فارسی سازی شده و حرفه ای برای کاربران سایت قابل استفاده است برای بررسی این محصول در بخش دموهای فارسی به یک دسته بندی محصول مراجعه کنید.

فیلتر محصولات قالب مشابه دیجی کالا

پنل تنظیمات گسترده و حرفه ای فارسی

پنل تنظیمات این قالب حرفه ای بسیار گسترده است به طوری که برای هر بخش تنظیمات خاصی را آماده کرده تا بتوانید از آنها استفاده کنید تنظیمات این قالب درحدی گسترده است که محدودیت در طراحی سایت را بسیار کاهش داده و به راحتی می توانید تنظیمات را به فارسی مشاهده و ویرایش کنید.

تنظیمات مشابه قالب وردپرس دیجی کالا

فارسی شده و راست چین

این قالب به صورت فارسی شده و راست چین در اختیار کاربران قرار گرفته است و اپدیت رایگان و پشتیبانی به صورت ویژه توسط ایران تمز انجام می شود همچنین با خرید قالب woodmart می توانید از دوره آموزش ویدئویی این قالب و بسته نصبی فوق العاده جذاب همراه با طراحی شبیه قالب فروشگاهی دیجی کالا هم استفاده نمایید.

قالب woodmart نسخه حرفه ای ، اورجینال و فارسی شده + ویدئو آموزشی

142000 تومان
142000 تومان – خرید
درباره نویسنده
پدرام تبریزی

پدرام تبریزی هستم مدیر وبسایت ایران تمز حدود 7 سالی هست با وردپرس آشنا شدم و علاقه‌مند به دنیای وردپرس ، سئو و کسب و کار اینترنتی هستم. هدف گروه ایران تمز این است که تمام تجربیاتمان رو با شما به اشتراک بگذاریم تا قدم کوچکی برای موفقیت سایت شما برداریم.

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0