دانلود افزونه یواست سئو | Yoast Seo Premium


دانلود افزونه یواست سئو | Yoast Seo Premium
نسخه محصول 22
علاقه مندی 141
تعداد دیدگاه 7 دیدگاه
تاریخ انتشار ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

افزونه Yoast Seo Premium فارسی

دانلود افزونه Yoast یواست سئو پرمیوم وردپرس نسخه اورجینال

در وردپرس افزونه های کمی وجود دارند که در زمینه سئو وردپرس هستند و تنها یک افزونه است که کاملا اصولی برای یک سئو داخلی کامل وجود دارد که افزونه Yoast Seo نام دارد این افزونه سالهاست برای وردپرس معرفی شده و طی این سالها سازندگان افزونه وردپرس Yoast روی افزونه کار کردند و هر روز با بروزرسانی هایی که می شود این سیستم قویتر شده و با آپدیت های گوگل کاملا هم گام قدم برمیدارد.

افزونه Yoast Seo Premium

افزونه Yoast Seo Premium مانند یک متخصص سئو به شما کمک می کند به ساده ترین روش ها امتیاز سئو محتوا و سایت خود را بهبود بدید. Yoast Seo یک سئوکار حرفه ای و بروز برای سایت شما است که می توانید علاوه بر این که سئو کلی سایت را انجام میدهد ، سئو محتوا های سایت شما را هم انجام میدهد فقط کافیست کلمه کلیدی مربوط به پست یا محصولتون بنویسید تا براساس اصول سئو راهنمایی کند تا محتوایتان را سئو کنید.

معرفی افزونه یواست سئو پرمیوم

افزونه Yoast معروفترین و بهترین در زمینه سئو سایت وردپرس است که می توانید سئو سایتتان و محتواهایتان از جمله پست ها ، محصولات و برگه ها را به بهترین نحو انجام دهید با این افزونه کافیست کلمه کلیدی که میخواید در آن رتبه بگیرید مشخص کنید تا شما را راهنمایی کند برای بهترین سئو برای آن کلمه تا رتبه بهتری در گوگل داشته باشید.

معرفی خلاصه و مختصر افزونه یواست سئو پرمیوم

با استفاده از افزونه Yoast نسخه کامل و پرمیوم میتوانید صفحاتی که لینک شکسته دارند و به صفحه 404 منتقل میشوند را به راحتی توسط این افزونه شناسایی کنید و آنها را با یک کلیک ریدایرکت کنید به آدرس جدید تا از دید گوگل نمره سئو سایت کم نشود.

معرفی و توضیحات مورد نیاز در زمینه افزونه یواست سئو پرمیوم

در این افزونه مهمترین عوامل سئو یک سایت و محتوا رعایت شده و تمام عوامل مثل عنوان سئو شده ، متن سئو شده برای کلمه کلیدی مورد نظر ، سئو تصاویر  ، کنترل تگ ها و موارد دیگر رعایت شده و در صورت وجود مشکل در سئو به شما خبر میدهد و با افزونه Yoast seo premium فارسی که ما در اختیار شما میگذاریم متن ها را فارسی برای شما نمایش میدهد.

ویژگی های افزونه یواست سئو

 1. ایجاد چندین کلمه کلیدی دلخواه برای یک محتوا
 2. ساخت اتوماتیک نقشه سایت
 3. راهنمای حرفه ای سئو محتوا
 4. راهنمای بهبود خوانایی
 5. راهنمای سئو براساس کلمات کلیدی انتخاب شده
 6. تنظیمات حرفه ای سئو کلی سایت
 7. امکان تنظیم عنوان سئو و توضیحات متا
 8. کنترل راحت ریدایرکت ها
 9. کنترل چگالی کلمه کلیدی ، طول متن و…
 10. پیش نمایش سایت در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار
 11. آموزش ویدئویی کار با افزونه اختصاصی از ایران تمز
 12. دارای پشتیبانی دائمی
 13. امکان اخذ راهنمایی در مورد افزونه برای بهترین نتیجه سئو از متخصص سئو ایران تمز
 14. و…

انتخاب چندین کلمه کلیدی

یکی از تفاوت های مهم نسخه رایگان و پریمیوم افزونه Yoast در محدودیت انتخاب کلمات کلیدی است اگر میخواهید در یک محتوا چندین کلمه کلیدی تعیین کنید تا در گوگل تمام کلمات رتبه بیارند باید از نسخه پریمیوم استفاده کنید تا بهترین نتیجه را در سئو محتوا بگیرید.

با این قابلیت می توانید مترادف کلمات کلیدی انتخاب شده را بنویسید تا با چندین کلمه کلیدی و داشتن مترادف ها ، گوگل را راهنمایی کنید تا محتوا شما را بفهمد و رتبه بیشتری به محتوا شما بدهد.

با افزونه یواست سئو فارسی می توانید چندیدن کلمه کلیدی انتخاب کنید

مدیریت ریدایرکت ها

در نسخه کامل افزونه یواست شما میتوانید مهمترین بخش و کارامدترین بخش سئو دسترسی داشته باشید آن هم مدیریت لینک های شکسته و ریدایرکت ها هستند که بدون افزونه کار سختی است و اگر آشنایی کافی نداشته باشید ممکن است دچار مشکل شود اما با استفاده از افزونه Yoast می توانید لینک های شکسته خود را پیدا کنید و آن ها را به آدرس دیگری منتقل کنید.

لینک شکسته به این معناست که برگه یا نوشته یا درکل صفحه ای از سایت خود را به هر دلیلی حذف میکنید حال باید لینک آن را که در گوگل ایندکس شده را ریدایرکت کنید تا مشکلی از دیدگوگل نباشه با این افزونه می توانید انواع ریدایرکت ها را به راحتی استفاده کنید.

مدیریت حرفه و عالی ریدایرکت ها در افزونه Yoast Seo

آموزش افزونه Yoast Seo Premium

با تهیه این افزونه از سایت ایران تمز یک ویدئو آموزشی کار با این افزونه که اختصاصی و فارسی تهیه شده به عنوان هدیه برای شما قابل دسترس میشود و می توانید با مشاهده آن سریعا با با این افزونه کار کنید و تنظیمات اصولی انجام دهید و همچنین سایت خودتان را سئو کنید.

در این آموزش ویدئویی تنظیمات یواست توضیح داده میشه و بهترین تنظیمات انجام میشه همچنین در بخش سئو محتوا بخش های مختلف توضیح داده میشه تا با نصب این پلاگین نهایت استفاده را داشته باشید و سریعتر باهاش آشنا شوید و کار کنید.

با آموزش افزونه Yoast Seo Premium سایت خود را در صدر جدول قرار بدهید

ایجاد نقشه سایت به صورت اتوماتیک

نقشه سایت ها همان سایت مپ یکی از مهمترین بخش های سایت است که برای هر سایتی واجب است تا گوگل با سایت شما به راحتی ارتباط برقرار کند حال اگر سایت مپ اصولی و کامل باشد خزنده های گوگل به راحتی مطالب جدید سایتتان را شناسایی می کنند.

نقشه سایت یکی از مواردی است که بعضی از کاربران برای ساخت آن به مشکل بر میخورند اما با Yoast سئو به راحتی می توانید با یک کلیک آن را بسازید.

سئو محتوا با Yoast Seo

افزونه سئو وردپرس با قابلیت چراغ راهنمایی که دارد شما را راهنمایی میکند و به شما نمره میدهد تا محتوا خود را سئو کنید.

افزونه Yoast تمام عوامل را برای سئو محتوا درنظر گرفته و با آپدیت های جدید گوگل همگام است و هر بار بروزرسانی های خوبی انجام میشه که به سئو محتوا شما کمک کند. بطور مثال اگر پست شما دارای متن کوتاه تر از حد سئو باشد به شما اخطار میدهد یا اگر کلمه کلیدی انتخابی شما در متن کمتر از حد معمول سئو استفاده شده باشد به شما خطا میدهد.

سئو محتوا به صورت حرفه ای با Yoast Seo

آنالیز و بهبود خوانایی

این افزونه صورت خودکار متن شما را از نظر خوانایی بررسی میکند و به شما اطلاع میدهد چه مشکلاتی در خوانایی متن شما وجود دارد این بررسی براساس حساسیت گوگل بوده و با اصلاح مواردی که گفته میشه می توانید سئو محتوا خود را بهبود دهید بطور مثال به شما اطلاع میدهد چهل درصد متن های محتوا شما بلند است و بهتره بعضی متن ها را کوتاه تر کنید.

پیش نمایش آنلاین گوگل

افزونه Yoast Seo معروف به افزونه سئو وردپرس یک قابلیت مهم دارد که می توانید برای تمام صفحات خود از جمله نوشتها ، برگها و صفحه اصلی عنوان سئو و توضیحات متا بنویسید و شما را برای نوشتن مناسب و سئو شده از نظر طول متن و هماهنگی با کلمه کلیدی راهنمایی می کند و همان لحظه می توانید شکل ظاهری در نتایج جستوجو گوگل را مشاهده کنید.

_ اولین و مهمتر از همه، افزونه یواست سئو پریمویم ابزار قدرتمندی برای بهینه سازی در صفحه ارائه می دهد. محتوای شما را تجزیه و تحلیل می‌کند و پیشنهادهایی برای بهبود عناوین متا، توضیحات متا و ساختار کلی ارائه می‌دهد تا آن را برای موتورهای جستجو دوست‌تر کند. این ویژگی به تنهایی می تواند تا حد زیادی در بهبود رتبه وب سایت شما کمک کند.

بهینه سازی صفحات

_ علاوه بر بهینه سازی در صفحه، Yoast SEO طیف وسیعی از ویژگی های دیگر را برای کمک به بهبود بازدید وب سایت شما ارائه می دهد. افزونه یواست سئو پریمویم می‌تواند نقشه‌های سایت XML ایجاد کند، که خزیدن و فهرست‌بندی وب‌سایت شما را برای موتورهای جستجو آسان‌تر می‌کند. همچنین شامل ابزارهایی برای مدیریت فایل‌های robots.txt و htaccess. می‌شود که می‌تواند به شما در کنترل نحوه دسترسی موتورهای جستجو به سایت شما کمک کند.

تجزیه و تحلیل محتوا

تجزیه و تحلیل محتوا مناسب در افزونه یواست سئو پریمویم

_ یکی دیگر از ویژگی های قدرتمند افزونه یواست سئو پریمویم رایگان توانایی آن در تجزیه و تحلیل محتوای شما برای خوانایی است. فاکتورهایی مانند طول جمله، طول پاراگراف و استفاده از عنوان‌های فرعی را اندازه‌گیری می‌کند تا مشخص کند محتوای شما چقدر راحت خوانده می‌شود. این می تواند به ویژه برای بهبود تجربه کاربری وب سایت شما مفید باشد.

ابزارهای یواست

_ Yoast SEO همچنین شامل طیف وسیعی از ویژگی ها برای بهینه سازی حضور وب سایت شما در رسانه های اجتماعی است. می‌تواند متا تگ‌های فیس‌بوک و توییتر را ایجاد کند که به محتوای شما در هنگام اشتراک‌گذاری در آن پلتفرم‌ها بهتر به نظر می‌رسد. افزونه یواست سئو پریمویم فارسی همچنین شامل ابزارهایی برای بهینه‌سازی برچسب‌های Open Graph شما می‌شود، که می‌تواند به محتوای شما در هنگام اشتراک‌گذاری در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بهتر به نظر برسد.

تنظیمات مهم مسیر راهنما

_ یکی از قدرتمندترین ویژگی های افزونه yoast پرمیوم توانایی آن در تولید مسیر راهنما است. Breadcrumbs نوعی کمک ناوبری است که می تواند به کاربران کمک کند تا بفهمند کجای وب سایت شما قرار دارند. آنها همچنین سیگنال اضافی در مورد ساختار سایت شما به موتورهای جستجو ارائه می دهند که می تواند رتبه شما را بهبود بخشد.

کسب و کار خود را با یواست سئو گسترش دهید

_ علاوه بر ویژگی‌های اصلی، افزونه یواست سئو پریمویم رایگان شامل مجموعه‌ای از افزونه‌ها می‌شود که می‌توانند عملکرد آن را حتی بیشتر گسترش دهند. به عنوان مثال، افزونه SEO محلی می تواند به کسب و کارها کمک کند تا وب سایت خود را برای جستجوهای محلی بهینه کنند، در حالی که افزونه SEO News می تواند به ناشران کمک کند تا محتوای خود را برای Google News بهینه کنند.

_ یکی دیگر از ویژگی های مفید Yoast SEO توانایی آن در ادغام با کنسول جستجوی گوگل است. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا داده های مهمی را در مورد عملکرد وب سایت خود در نتایج جستجو مشاهده کنید، از جمله کلیک ها، نمایش ها و رتبه بندی ها. همچنین به شما امکان می دهد نقشه های سایت و URL های فردی را برای فهرست بندی ارسال کنید.

ویژگی ها به طور خلاصه

Yoast SEO افزونه ای برای وب سایت های وردپرسی است که به بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو کمک می کند. ویژگی های اصلی آن عبارتند از:

 • بهینه سازی روی صفحه
 • نقشه های سایت XML
 • مدیریت فایل Robots.txt و htaccess
 • تحلیل خوانایی
 • بهینه سازی رسانه های اجتماعی
 • مسیرهای راهنما
 • افزونه هایی برای سئوی محلی و سئوی اخبار
 • ادغام با کنسول جستجوی گوگل
 • بهینه سازی فنی سئو
 • ابزار تحلیل محتوا
 • مولد نقشه سایت XML
 • بهینه سازی ساختار پیوند ثابت
 • بهینه سازی تصویر
 • بهینه سازی تجارت الکترونیک
 • بهینه سازی موبایل
 • بهینه سازی جستجوی محلی
 • بهینه سازی امنیتی
 • بهینه سازی ویدیو
 • بهینه سازی عملکرد
 • بهینه سازی لینک داخلی
 • بهینه سازی قطعه ویژه
 • بهینه سازی اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی
 • بهینه سازی دسترسی
 • بهینه سازی نشانه گذاری طرحواره
 • مدیریت URL متعارف.

دانلود افزونه یواست سئو

افزونه سئو یواست سئو وردپرس را می توانید از سایت ایران تمز تهیه و دانلود کنید با افزونه Yoast Seo از سایت ایران تمز به آپدیتهای بعدی رایگان دسترسی خواهید داشت همچنین لینک دانلود برای شما دائمی خواهد بود و بعنوان هدیه یک ویدئو آموزشی کار با این افزونه و آموزش تنظیمات اصولی افزونه که توسط تیم ایران تمز آماده شده دسترسی خواهید داشت.

با دانلود رایگان افزونه یواست سئو پریمویم همه چیز، از بهینه‌سازی درون صفحه و سئوی فنی گرفته تا تجربه کاربر و بهینه‌سازی رسانه‌های اجتماعی امکان پذیر خواهد شد. در واقع Yoast SEO ابزاری جامع برای بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای موتورهای جستجو و بهبود عملکرد کلی حضور آنلاین شما است.

3.8/5 - (21 امتیاز)
دانلود و اطلاعات بیشتر
دانلود از سایت تنها با IP ایران امکانپذیر است، لطفا VPN خود را خاموش کرده و مجدد صفحه را باز کنید.

بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
7

 1. پریسا
  21 اردیبهشت 1399 ساعت 14:06

  سلام من تازه دارم وردپرس کار میکنم. من یک قالب نصب کردم که همراهش js-composer داشت و صفحاتمو باهاش درست کردم ولی بعدا که اومدم wordpress seo premium رو نصب کردم دیگه صفحات در حالت ویرایشگر پیشرفته یا ویژوال کامپوزر نمایش داده نمیشن و یه حالتی مثل کلاسیک دارن که خیلی سخته باهاش کار کردن. تا یوست سئو رو غیر فعال میکنم درست میشه. ولی قبلا در هر شرکتی کار کردم این دو افزونه باهم تداخلی نداشتن و ازش استفاده میکردیم اما الان که خودم دارم یه سایت طراحی میکنم با این مشکل مواجه شدم . ممنون میشم راهنمایی کنید

  • پدرام تبریزی
   21 اردیبهشت 1399 ساعت 18:06

   سلام وقت بخیر
   به صورت طبیعی تداخلی باهم ندارند احتمالا مشکل از طراحی سایت شما و سازگاری آن با ویژوال کامپوزر است و موارد گسترده ای باید بررسی شود و به این صورت قابل شناسایی و پاسخ نیست.
   با احترام

 2. reza Kashfi
  1 بهمن 1398 ساعت 16:58

  سلام
  افزونه خریدم . امکان ثبت کلید واژه در یواست سئو نیست یا من پیدا نمیکنم؟

  • پدرام تبریزی
   1 بهمن 1398 ساعت 18:09

   سلام وقت بخیر
   قابلیت تعیین چند کلمه کلیدی برای هر محتوا وجود دارد. در آموزش ارائه شده در این محصول آموزش داده شده اگر از سایت ما تهیه کردین ویدئو آموزشی مشاهده بفرمایید همچنین می توانید تیکت ارسال کنید جهت راهنمایی بیشتر
   باتشکر از همراهی شما

 3. aria
  22 آبان 1398 ساعت 20:30

  سلام خواستم اینجا هم تشکر کنم بابت پشتیبانی عالی و آموزش خوبتون برای این افزونه ممنون

 4. mohamad
  14 آبان 1398 ساعت 08:00

  سلام، ما قبلا افزونه سئو yoast رایگان رو نصب کرده و الان من می خوام افزونه پریمیوم رو براش تهیه کنم. آیا مشکلی پیش نمیاد افزونه قبلی رو حذف کنم و بعد این افزونه رو نصب کنم؟

  • پدرام تبریزی
   14 آبان 1398 ساعت 11:58

   سلام دوست عزیز ، مشکلی پیش نمیاد کافیست افزونه حذف کنید و نسخه پریمیوم جایگذین کنید.