افزونه YAYMAIL CONDITIONAL LOGIC ADDON


افزونه YAYMAIL CONDITIONAL LOGIC ADDON
نسخه محصول 2.0
علاقه مندی 2
تعداد دیدگاه هیچ
تاریخ انتشار ۳۰ آبان ۱۴۰۲

افزونه YayMail Conditional Logic Addon ابزار قدرتمندی است که با گسترش قابلیت های افزونه بازاریابی ایمیل YayMail برای وردپرس، تولید محتوا را افزایش می دهد. این افزونه با ویژگی‌های قوی و رابط کاربر پسند خود، به سازندگان محتوا اجازه می‌دهد تا کمپین‌های ایمیلی بسیار شخصی و جذاب ایجاد کنند. افزونه YayMail Conditional Logic Addon با فعال کردن تحویل محتوای پویا بر اساس شرایط خاص و رفتار کاربر، تولید محتوا را متحول می کند.

ویژگی های افزونه YAYMAIL CONDITIONAL LOGIC ADDON

این افزونه به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا به صورت پویا محتوای ایمیل را بر اساس شرایط خاص و ویژگی های کاربر شخصی سازی کنند. می‌توانید قوانین و محرک‌هایی برای نمایش بلوک‌ها یا بخش‌های محتوای مختلف در ایمیل‌های خود ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که هر گیرنده پیامی متناسب و مرتبط دریافت می‌کند. این ویژگی محتوای ایمیل پویا با افزایش تعامل و بهبود اثربخشی کمپین های ایمیل شما، تولید محتوا را افزایش می دهد.افزونه YayMail Conditional Logic Addon قواعد منطقی شرطی قدرتمندی را در بر می گیرد که تعیین می کند بر اساس شرایط از پیش تعریف شده کدام محتوا یا بخش هایی را در ایمیل اضافه کنید. می‌توانید قوانینی را بر اساس داده‌های کاربر، رفتار یا متغیرهای سفارشی تنظیم کنید که به شما امکان می‌دهد پیام‌های بسیار هدفمند و مرتبط با زمینه را تحویل دهید. این ویژگی قواعد منطق شرطی، تولید محتوا را با ارائه ایمیل‌های شخصی‌سازی‌شده که با گیرندگان فردی طنین‌انداز می‌شود، افزایش می‌دهد.

خطوط موضوع ایمیل شخصی سازی شده

این افزونه خطوط موضوع ایمیل شخصی سازی شده را بر اساس قوانین منطقی شرطی فعال می کند. می‌توانید خطوط موضوعی را طوری سفارشی کنید که شامل کلمات کلیدی خاص، ویژگی‌های کاربر یا متغیرهای پویا باشد و حس شخصی‌سازی و مرتبط بودن را ایجاد کنید. این ویژگی خطوط موضوع ایمیل شخصی سازی شده، تولید محتوا را با افزایش نرخ باز و جلب توجه گیرندگان افزایش می دهد. با دانلود افزونه YayMail Conditional Logic Addon از گنجاندن تصاویر و رسانه های پویا در کمپین های ایمیل شما پشتیبانی می کند. شما می توانید تصاویر یا فایل های رسانه ای مختلف را بر اساس شرایط خاص نمایش دهید و اطمینان حاصل کنید که هر گیرنده یک تجربه بصری شخصی دریافت می کند. این تصاویر پویا و ویژگی رسانه ای ایمیل، تولید محتوا را با ارائه پیام های بصری جذاب و هدفمند به مخاطبان شما افزایش می دهد.

پیشنهادات حساس به زمان و انقضا

این افزونه به شما اجازه می دهد تا با استفاده از منطق شرطی، پیشنهادات حساس به زمان و انقضا را در کمپین های ایمیل خود ایجاد کنید. می‌توانید محرک‌های مبتنی بر زمان خاصی را برای نمایش یا پنهان کردن بلوک‌های محتوا تنظیم کنید، احساس فوریت ایجاد کرده و گیرندگان را تشویق به انجام اقدامات فوری کنید. این ویژگی حساس به زمان و انقضا، تولید محتوا را با ایجاد تبدیل و به حداکثر رساندن اثربخشی کمپین‌های ایمیل شما افزایش می‌دهد.YayMail Conditional Logic Addon ارسال محتوای جغرافیایی هدفمند در ایمیل های شما را امکان پذیر می کند. می‌توانید پیام‌ها را بر اساس موقعیت مکانی گیرنده تنظیم کنید و به شما این امکان را می‌دهد که پیشنهادات، تبلیغات یا اطلاعات رویدادهای محلی را ارائه دهید. این ویژگی محتوای جغرافیایی هدفمند، تولید محتوا را با ایجاد یک تجربه شخصی که بر اساس موقعیت جغرافیایی گیرندگان طنین انداز می شود، افزایش می دهد.

Rate this post
دانلود و اطلاعات بیشتر
بازدیدکنندگانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند
دیدگاهی بنویسید
0